Zpráva

Hned budu doma, napsala dívka (20). Za dvě minuty BYLA MRTVÁ!

Hned budu doma, napsala dívka (20). Za dvě minuty BYLA MRTVÁ!
Zdroj: Twitter

Zrovna dopsala SMS zprávu a koukala na přijíždějící vlak v berlínském metru, když ji přímo do kolejiště strčil vyšinutý Hamin E. (28). Řidič přijíždějícího vlaku nemohl vůbec nic dělat. Amanda (20) na místě zemřela. "Za chvíli jsem doma," přišla v tu chvíli uklidňující zpráva na mobil její mamince.

Bylo krátce před půlnocí a její matka se strachovala. "Za chvilku jsem doma. Miluji Tě," napsala jí Amanda uklidňující zprávu. Za dvě minuty však byla mrtvá. Vyšinutý Íránec (28) strčil dívku do kolejiště přímo pod kola projíždějícího vlaku.

"Tento muž všechno zničil!" popsala německému deníku Bild se slzami v očích zoufalá matka. "Vzal nám všechno. Dceru, sestru, sestřenici. Mám starost hlavně o svou druhou dceru Lulu (13). Amanda pro ni byla jako druhá matka," uvedla matka.

Ta se stále se ztrátou své dcery nemůže smířit. Dorazila domů později a myslela si, že Amanda dávno spí. Zanedlouho však zazvonila policie. Běžela přímo do jejího pokoje, postel ale byla prázdná.

Související obsah

Proč Hamin dívku do kolejiště strčil, německá policie stále prošetřuje. Jak ale potvrdila státní zástupkyně, muž byl psychicky narušený a trest bude tak velmi nízký, možná se mu dokonce vyhne úplně.

Jak informuje deník Bild, matka hned druhý den v metru na Ernst-Reuter-Platz vyvěsila dopis, který Amandě společně s její sestřičkou napsaly. "Má lásko, můj anděli," oslovují ji v dopisu.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE: Z toho mrazí! Takhle vypadá mrtvý manžel Celine Dion

Maminka je mrtvá! volala žena na policii. Když ale přijeli zdravotníci, zhrozili se!

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz