APLIKACE TN.CZ
Nehoda

Děsivá nehoda: Rover najel do svodidel a zůstal na nich naražen

Děsivá nehoda: Rover najel do svodidel a zůstal na nich naražen
Zdroj: pozary.cz

Na většině území už teploty stouply nad nulu a sníh roztál, na silnicích to ale pořád klouže. Na Kroměřížsku museli hasiči a policisté zasahovat u děsivé nehody. Range Rover najel na svodidla, část z nich vytrhl a zůstal na nich naražen. Kus podvozku se navíc utrhl a auto museli hasiči vyřezat.

U hrůzně vypadající nehody poblíž města Holešov-Tučapy zasahovali odpoledne hasiči. " Při prvním pohledu na zdemolované vozidlo počítali hasiči s nejhorším scénářem zásahu," potvrdil mluvčí hasičů Zlínského kraje Libor Netopil.

Řidič zřejmě nezvládl řízení a narazil do svodidel u krajnice. Část jich vytrhl a auto zůstalo "viset" naraženo na hrazení. Silný náraz navíc odtrhl celou podvozkovou část a zničil i kabinu. V autě byl naštěstí jen řidič. "K obrovskému překvapení hasičů vyváznul z nehody pouze s drobnou odřeninou," popsal Netopil.

 

Rover zůstal viset částečně nad korytem potoku a hasiči ho museli nejdříve zajistit proti samovolnému zřícení. Auto totiž "balancovalo" nad silnicí a malým srázem. Z pokroucených svodidel pak už tak zničené auto vyřezali rozbrušovací pilou.

Související obsah

Na místo navíc museli povolat nakladač z blízkého zemědělského družstva, aby vrak nadzvedl a uložil na vůz odtahové služby. Zároveň poničená svodidla ohledali pracovníci údržby komunikací.
 

epa, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz