Výměna manželek

Drsná Výměna manželek: Mrtvá slepice a myčka vedle záchodu!

Už tuto středu se můžete těšit na premiérový díl Výměny manželek, ve které se tentokrát představí pořádkumilovná Magdalena a bordelářka Ivana. A opravdu to bude stát za to!

V premiérové Výměně manželek se tuto středu můžete těšit na Magdalenu (44), jejího manžela Karla (46), dceru Kláru (17) a syn Karla (11). A bude to právě Magdalena, kterou poměry v druhé domácnosti naprosto šokují.

Magdalena miluje pořádek a je zvyklá na naprostý řád. Její rodina má přesně stanovené rituály, které bezpodmínečně dodržují. Například večeří přesně v 18:00 a nikdo se nesmí ani o minutu zpozdit. Jenže o tomhle si může nechat v druhé rodině jen zdát.

Související obsah

Když Magdalena přijede do domu Ivany, zůstane v šoku. V jejím domě pod skalou totiž panuje naprostý chaos. Zahrada je plná odpadků a různého haraburdí a přilehlé hospodářství je také katastrofální. V kurníku dokonce najde mrtvou slepici!

Ani vnitřek domu neodpovídá její představě o bydlení. Všude je obrovské množství prachu, neustlané postele, pavučiny a další nepořádek. Úplně ji ale dorazí to, že do kuchyně není zavedena voda a veškeré nádobí se musí mýt v koupelně. A myčku mají těsně vedle toalety!

Zvládne Magdalena pobyt v této rodině? Sledujte Výměnu manželek už ve středu ve 20:20 na Nově. Minulý díl pořadu najdete na NOVA Plus, všechny díly jsou k zhlédnutí na VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Byt plný výkalů a špíny vám vyrazí dech. Tahle Výměna nebude pro slabé povahy!

´Než se bílý had doplází k vajíčku... !´ Trestá manžela odepíráním sexu a vyhrožuje prostitucí

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz