Koupelny

KOUPELNY SLAVNÝCH: Na čem ujíždí Johny Depp či Elton John?

KOUPELNY SLAVNÝCH: Na čem ujíždí Johny Depp či Elton John?
Zdroj: Profimedia

Koupelna je nejen pro herce, kteří denně spotřebují obrovské množství make-upu, ale i pro většinu z nás naprosto stěžejním místem. Kromě základní hygieny si tu můžete dopřát relax ve vaně plné bublinek i soukromí. Jak si své koupelny vyšperkovaly slavné osobnosti? Podívejte se.

Koupelna je koutkem, kde si člověk může po náročném dni pořádně oddychnout a dopřát si relax v horké vodě plné bublinek. Stejně tak je místem, kde ze sebe můžete studenou vodou spláchnout tíhu celého světa a  pořádně nabudit tělo.

Důležitou funkci této posvátné místnosti, kde vás navíc nebude nikdo otravovat, si uvědomují i slavné osobnosti. Některé si proto daly velmi záležet na tom, aby si svou svatyni jak se patří ošperkovaly.

Související obsah

Třeba takový kapitán Jack Sparrow (Johny Depp) si ve svém sídle v přepočtu za 108 milionů korun, pořídil koupelen hned pět. A že si herec potrpí na luxus! Kombinace dřeva a malovaných kachliček vypadá skvěle, nechybí samozřejmě ani zrcadla, která celý prostor ještě "nafouknou".

I Charlieho andílek Cameron Diaz nechal uveřejnit fotky svého domu. Herečka má velkou slabost pro lesklé a výrazné barvy. Její koupelna je také laděná do zlatavých tónů.

Na vybrané koupelnové kousky dalších slavných osobností se můžete podívat v naší galerii!

lud, TN.cz

K tématu Koupelny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz