Jaromír Jágr

Jaromír Jágr se znovu zamiloval! Kdo je ta krásná blondýnka?

Jaromír Jágr se znovu zamiloval! Kdo je ta krásná blondýnka?
Zdroj: Profimedia / facebook

Jaromír Jágr má novou lásku! Nestárnoucí hokejista si našel o 19 let mladší krásku Veroniku Kopřivovou, modelku a vystudovanou kadeřnici. S Jágrem si užívá na pláži i na ledě a týmu Panthers pravidelně fandí z tribuny. S informací přišel deník Blesk.

Po třech letech od rozchodu s Innou Puhajkovou a několika spekulacích to vypadá, že se Jaromír Jágr znovu zamiloval. Krásná blondýnka s ním na Floridě žije už několik měsíců, píše Blesk. Jágrovou novou láskou je modelka a finalistka Miss Veronika Kopřivová.

Podle fotek, které Veronika zveřejnila na Instagramu, to vypadá, že si spolu opravdu užívají, a to už několik měsíců. Často tráví společný čas na pláži a na ledě - Jágr ji vzal dokonce bruslit na led Panthers. Při zápasech fandí modelka přímo z tribuny a skamarádila se i s partnerkami spoluhráčů.

A o 19 let mladší Veronika se už vozí v luxusním Audi Q5 se stylovou poznávací značkou, která končí číslem 68. "Zlaťáček můj malej, stěhuji se do něj," okomentovala modelka fotku zlatého auta na sociální síti.

 

Veronika Kopřivová pochází z Teplic a vystudovala kadeřnickou školu, zřejmě ji tedy přitahuje Jágrovo pověstné háro. Dva roky dokonce jako kadeřnice pracovala, pak se ale dala na modeling. V roce 2012 soutěžila v České Miss, probojovala se do finále.

Související obsah

Zároveň Veronika ráda vaří a peče, na Vánoce upekla cukroví. "Teď už se můžu vdávat," napsala k fotce vanilkových rohlíčků a dalšího cukroví na Instagramu. Kromě toho ji také baví sport, ráda běhá a tančí.

Ke vztahu se zatím nevyjádřila ona ani Jaromír Jágr.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Chcete Jágra? Je zas volný. Viníkem opět maminka?
JÁGR JE VOLNÝ! Jak ulovit milionáře v 10 krocích
Velký věkový rozdíl: Může ti zničit vztah?
Co na nás kluci doopravdy zbožňují?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz