Rakovina

Hana Maciuchová má rakovinu! Kvůli nemoci přestala hrát

Hana Maciuchová má rakovinu! Kvůli nemoci přestala hrát
Zdroj: TV Nova

Další špatná zpráva přišla z divadelního prostředí. Herečka Hana Maciuchová onemocněla rakovinou. Informaci přinesl Blesk s odvoláním na zdroj z divadla a samotnou herečku.

Hana Maciuchová má rakovinu. Po zpěváku Karlu Gottovi se o zákeřné nemoci dozvěděla i oblíbená herečka. "Kvůli zdravotním důvodům musím přerušit divadelní sezonu," uvedla 70letá herečka na dotaz deníku Blesk, zda opravdu bojuje s rakovinou. "Nezlobte se, nechci o své nemoci více mluvit," dodala.

Kolegyně z Divadla na Vinohradech redakci Blesku sdělila, že herečka nastupuje léčbu, proto byla nucena z práce odejít. "Hanku čeká první chemoterapie. Bojí se, ale je připravená s nemocí bojovat," prohlásila hereččina kolegyně.

Hana Maciuchová účinkuje v Divadle na Vinohradech ve dvou hrách - Loupežník a Ideální manžel. Hraje také v Divadle Ungelt v představení Růžové brýle, v dubnu se měla objevit v nové hře 4000 dní. "Zatím není jasné, zda ji přeobsadí, nebo tituly zruší," doplnila pro deník kolegyně.

Podívejte se na povedené scény s Hanou Maciuchovou coby Miriam Hejlovou i na zkažené klapky, kdy se tato herečka na place odbourala:

Hana Maciuchová se proslavila hlavně rolemi v televizních seriálech Krkonošské pohádky, Nemocnice na kraji města a Chalupáři. Hrála také v seriálu TV Nova Ulice, kde ztvárnila populární profesorku Miriam Hejlovou.

Související obsah

Z natáčení Ulice musela loni po deseti letech odejít, zřejmě už za tím byly začínající zdravotní potíže. Rakovinou onemocněl i hereččin životní partner a herec Jiří Adamíra, nemoci páteře bohužel v roce 1993 podlehl.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Měly by být nesmrtelné... Lucie Bílá pláče, zemřela jí maminka

Hana Macuichová o Miriam Hejlové: Jsme stejné stařeny, smála se

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz