Loupežné přepadení

Dopadli čtyři lupiče. Do vězení nepůjdou, jsou nezletilí

Brněnští kriminalisté dopadli čtveřici nezletilců, kteří jsou podezřelí z loňského přepadení dvou starších mužů v centru města. Jednomu z napadených se po útoku podařilo utéct - druhého pachatelé zbili, sebrali mu peníze a mobil a navíc ho zranili.

Přepadení se odehrálo loni v půlce listopadu v Křenové ulici v centru Brna. Čtveřice pachatelů si tam vytipovala dva starší muže, kteří vystupovali z tramvaje. Útočníci je vzápětí zákeřně napadli.

Nejprve jednapadesátiletého muže zezadu kopli do zad a srazili ho k zemi. Tomu se podařilo vstát a z místa utekl. Čtveřice následně zaútočila na druhého muže, kterého kopala a bila. Jeden z agresorů mu sebral z kapsy asi sto padesát korun a mobilní telefon. Poté z místa činu utekli.

Související obsah

Oba okradení hned přivolali policii. Kriminalistům se však podařilo útočníky vypátrat až po třech měsících. Přispěly k tomu i kamerové záznamy. Všichni čtyři mladíci se k loupežnému přepadení přiznali. Do vězení ale nepůjdou. Vzhledem k jejich věku totiž nejspíš skončí ve výchovném ústavu.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz