Galerie

Móda na Grammy: Rozparek až do pasu a hříšně hluboké dekolty!

Americké Los Angeles bylo včera v noci svědkem předávání prestižních hudebních cen Grammmy. Blýskla se na něm především zpěvačka Taylor Swift a raper Lamar. A ani tentokrát nebylo nouze o krásné šaty.

Favoritem letošních Grammy byl raper Kednrick Lamar, z jedenácti nominací nakonec proměnil pět. Cenu za nejlepší album si odnesla Taylor Swift za desku s názvem 1989. Nejlepší nahrávkou byla skladba Uptown Funk od Marka Ronsona a Bruna Marse. Písní roku se tentokrát stala Thinking Out Loud od Eda Sheerana.

Celý večer byl zasvěcen hudebním legendám, které nás v nedávné době opustili, ale také největším žijícím hvězdám. Demi Lovato například dojala svou písní k slzám Lionela Richieho. Lady Gaga uctila Davida Bowieho, a to nejen písní, ale i vizáží. Vzpomínalo se také na B.B. Kinga nebo Lemmyho Kilmistera ze skupiny Motörhead.

Související obsah

Také letos bylo předávání těchto prestižních cen přehlídkou krásných i extravagantních rób. Zatímco některé umělkyně zvolily cudnější šaty, jiné se nebály vysokého rozparku a hlubokých výstřihů. Posuďte sami, kdo to letos s módou zvládl nejlépe.

ČTĚTE TAKÉ:

Barevné Grammy 2016: Přehlídka elegance i šíleností

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz