Ordinace v růžové zahradě 2

Pravda o odchodu Jana Čenského z Ordinace: Vrátí se ještě?

Pravda o odchodu Jana Čenského z Ordinace: Vrátí se ještě?
Zdroj: Archiv TV Nova

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se už brzy rozloučí s jednou z hlavních postav. Primář chirurgie David Suchý v podání Jana Čenského odjede na stáž do Ugandy. Bude odchod definitivní?

David Suchý neměl v poslední měsících zrovna nejšťastnější období. Odešla od něj manželka a i s oběma dětmi se odstěhovala na Slovensko a v nemocnici mu zatápí ředitel Hejduk. Není divu, že má všeho po krk a potřebuje vypnout.

Shodou okolností se v nemocnici objeví nabídka na stáž do Ugandy a Suchý se rozhodne ji vzít. Jako primáře za sebe nominuje Otu Kováře. Hejduk se ale bojí, že Ota bude ještě horší oříšek, než byl Suchý. Na místo primáře se navíc tlačí i Tomáš. Kdo nakonec získá primariát?

Ačkoliv se může zdát, že David Suchý svým odjezdem do Ugandy opouští Kamenici a tím i Ordinaci v růžové zahradě 2, není tomu tak. Diváci o postavu Davida rozhodně nepřijdou. Za jakých okolností a hlavně s kým se do Kamenice vrátí, je ale velkým překvapením. Už teď můžeme prozradit, že jeho návrat bude skutečně nečekaně velkolepý.

Související obsah

Premiérové díly Ordinace v růžové zahradě 2 můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20:20 na Nově. Poslední dva díly jsou k zhlédnutí na NOVA Plus, všechny jsou k dipozici na VOYO.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hvězda Ordinace Adamovská: Kolaps během natáčení!

HVĚZDA ORDINACE: Braňo Holiček má dvojčátka! Jaká netradiční jména holčičky dostaly?

Jan Čenský: Moje žena žárlí a já se jí nedivím
Morávková a Čenský: Mají se rádi a tohle video je důkazem!
Leonardo DiCaprio nejlépe placeným hercem Hollywoodu
Nejlepší seriály po náročných dnech

mom, TN.cz