Pacienti

Milan utekl z léčebny v Bohnicích! Může být nebezpečný

Milan utekl z léčebny v Bohnicích! Může být nebezpečný
Zdroj: Policie ČR/ Profimedia

Policisté pátrají po dvaatřicetiletém pacientovi z bohnické léčebny, který se v pondělí nevrátil z vycházky. Vyšetřovatelé zároveň varují, že muž pod vlivem alkoholu nebo drog může být velmi agresivní - a to zejména k ženám.

Milan Šimáček (32) se v pondělí nevrátil z vycházky, kterou měl povolenou pouze v areálu léčebny v pražských Bohnicích. Muže do léčebny umístil obvodní soud pro Prahu 8.

"V případě, že požije alkohol nebo drogy může být agresivní vůči ženám a může být nebezpečný," upozorňuje policejní mluvčí Jan Daněk. Milan byl už dříve zadržen za násilnou trestnou činnost, dokonce se pokusil spáchat sebevraždu.

Související obsah

Hledaný muž je 182 až 184 centimetrů vysoký, hubené postavy. Má světlou pleť, hnědé oči, středně dlouhé tmavě hnědé vlasy. Na oválném obličeji má strniště.

"Naposledy byl oblečený do černé bundy, tmavých sportovních kalhot, na hlavě měl bílý kulich a na nohou sportovní obuv. Jestliže víte, kde by se mohl hledaný muž nacházet, kontaktujte linku 158," obrací se na veřejnost policisté.

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz