Zimní inspektor

ZIMNÍ INSPEKTOR: Dolní Morava, ráj pro malé i velké lyžaře

Zimní inspektor tentokrát vyrazil do do skiareálu Dolní Morava. A tamní lyžování si náramně užíval...

Skiareál Dolní Morava leží v Jeseníkách na Krsalickém Sněžníku. Po svahu vás spolehlivě vyveze tamní čtyřsedačka nebo kotva. "Najdete tu dvě sjezdovky, respektive by se dalo říci, že jde o jednu sjezdovku se dvěma začátky. První je červený a pak vede lesem sjezdovka určená pro začátečníky. Červená je moc zajímavá sjezdovka, necelé dva kilometry dlouhá a je to hezké svezení," tvrdí zimní inspektor.

Dolní Morava nabízí vyžití v mnoha směrech. Po lyžování si můžete užít bobovou dráhu přes kilometr dlouhou nebo večerní sáňkování na osvětlené sáňkařské stezce.

"Největší novinkou pro letošní sezónu je určitě SkiWalk, takzvaná stezka v oblacích. Poslední etapa, kterou bychom chtěli zrealizovat, bude propojení horní stanice lanové dráhy Sněžník k horní stanici lanové dráhy U Slona," představil plány technický ředitel areálu Martin Gál.

Skiareál Dolní Morava je podle zimního inspektora určený pro náročné lyžaře. "Nicméně nemusíte se tam přivést i ratolesti, pro které mají krásnou cvičnou louku U Slona. Ale je to ráj pro nás, kteří se rádi svezeme po prudkých kopcích," dodává inspektor.

tn.cz / gar

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz