Útok na Zemana: Vulgární nápis v Brně podepsal autor jako Peroutka

Útok na Zemana: Vulgární nápis v Brně podepsal autor jako Peroutka
Zdroj: TV Nova

Miloš Zeman je ku*da! Podepsán F. Peroutka hlásá nápis pod sjezdem z dálnice na brněnské letiště. Zatím si nikdo nestěžoval, takže policie to neřeší.

Hanlivý nápis se objevil na zdi podjezdu pár dní po té, co soud rozhodl o povinnosti Kanceláře prezidenta republiky omluvit se rodině Ferdinanda Peroutky za výroky Miloše Zemana, který tvrdil, že existuje novinářův článek s titulkem Hitler je gentleman.

Na grafiti, které svým stylem připomíná nejznámějšího brněnského streetartového umělce Tima, upozornil portál idnes.cz. Timo ale své autorství popírá.

Související obsah

Nápis pod mostem mohou vidět tisíce řidičů, kteří tudy projíždějí. Policie věc ale zatím neřeší. "Nikdo nám to zatím nehlásil, pokud to naše hlídka objeví, předá to státní policii," uvedl mluvčí městské policie v Brně Jakub Ghanem.

Na vulgární útok na prezidenta zareagoval za Hrad mluvčí Jiří Ovčáček:

Krátce po uveřejnění kauzy na místo dorazila parta údržbářů, kteří nápis přemalovali...

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Taylor Swift se stala obětí drsného útoku! Tohle asi jen tak nerozdýchá

VIDEO: Vulgární útok Mela Gibsona. Tak ho z filmů neznáte

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Brno

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2006 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2006 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz