Brno

Útok na Zemana: Vulgární nápis v Brně podepsal autor jako Peroutka

Útok na Zemana: Vulgární nápis v Brně podepsal autor jako Peroutka
Zdroj: TV Nova

Miloš Zeman je ku*da! Podepsán F. Peroutka hlásá nápis pod sjezdem z dálnice na brněnské letiště. Zatím si nikdo nestěžoval, takže policie to neřeší.

Hanlivý nápis se objevil na zdi podjezdu pár dní po té, co soud rozhodl o povinnosti Kanceláře prezidenta republiky omluvit se rodině Ferdinanda Peroutky za výroky Miloše Zemana, který tvrdil, že existuje novinářův článek s titulkem Hitler je gentleman.

Na grafiti, které svým stylem připomíná nejznámějšího brněnského streetartového umělce Tima, upozornil portál idnes.cz. Timo ale své autorství popírá.

Související obsah

Nápis pod mostem mohou vidět tisíce řidičů, kteří tudy projíždějí. Policie věc ale zatím neřeší. "Nikdo nám to zatím nehlásil, pokud to naše hlídka objeví, předá to státní policii," uvedl mluvčí městské policie v Brně Jakub Ghanem.

Na vulgární útok na prezidenta zareagoval za Hrad mluvčí Jiří Ovčáček:

Krátce po uveřejnění kauzy na místo dorazila parta údržbářů, kteří nápis přemalovali...

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Taylor Swift se stala obětí drsného útoku! Tohle asi jen tak nerozdýchá

VIDEO: Vulgární útok Mela Gibsona. Tak ho z filmů neznáte

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Bývalý rektor Zima bude kandidovat na prezidenta

Exrektor Univerzity Karlovy a profesor Tomáš Zima se rozhodl, že bude kandidovat na post prezidenta republiky. Potvrdil to redakci TN.cz. "Rozhodl jsem se tak proto, že celý život pomáhám lidem jako lékař, učím studenty a kolegy a vedl jsem také velké instituce. Rád bych, aby naše země byla spokojená, bezpečná a bez extrémů," řekl Zima.

Píše se na Deník.cz