Češi mají radši prsa než zadky. Odhalily to statistiky vyhledávání na internetu. Průzkum se zaměřil na preference Američanů (ti ají většinou radši zadky), ale ze statistik známého pornoserveru se dají vyčíst i preference zbytku světa.
Soukromé chvilky u počítače nejsou tak úplně soukromé. Údaje o vyhledávání totiž dokážou prozradit, jaké sexuální preference uživatelé mají. A nejde jen o prsa nebo zadečky, ale i daleko peprnější chutě.
Pornoweb ukázal, že velkým prsům dávají přednost v Evropě, včetně Česka, Asii a Austrálii. V Evropě jsou výjimkou Islanďané, Rumuni a země bývaléJugoslávie, kde dávají přednost zadkům. Velké zadky vládnou v USA a střední a jižní Americe, Africe a na Blízkém a Středním Východě.
Statistiky ukázaly také velké rozdíly v tom, co hledají na pornoserverech muži a ženy. Zatímco muži zadávají do vyhledávače slovo "teen" - mladé dívky, "MILF" - zralé ženy anebo "Ebony" - černošky, ženy nejčastěji hledají "lesbian", "gay" a "teen".
Zajímavostí je, že zatímco muži na pornoserverech vyhledávají nejčastěji jména známých pornohvězd jako jsou Lisa Ann, Madison Ivy nebo Brandi Love, ženy nejčastěji zadávají jméno Kim Kardashian.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
GALERIE: Pornoherečka Jessie Andrews je sexy i v reálu! Tohle všechno ukazuje na sociálních sítích
Pornoherečce pustili porno, ve kterém hraje! Jak na to reagovala? To se pobavíte!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz