Sexy muž

Nejhezčí zločinec světa je volný a má velké plány! SEXY GALERIE

Nejhezčí zločinec světa je volný a má velké plány! SEXY GALERIE
Zdroj: facebook.com

Býval gaunerem a členem obávaného gangu a popularitu mu paradoxně přinesl až pobyt za mřížemi. Jeho vězeňská fotka totiž uchvátila ženy po celém světě. Teď je konečně na svobodě a nabídky nejen z modelingovým agentur se mu jen hrnou.

Pamatujete si na Jeremy Meekse? Tento sexy fešák s pronikavýma modrýma očima vyvolal před dvěma lety pořádný rozruch po celém světě. I když byl členem gangu, o čemž svědčí slza vytetovaná u oka, a na kontě má násilná přepadení a přechovávání zbraní, ženy mu byly ochotné pro jeho vzhled odpustit klidně i vraždu.

Slávu mu přinesla fotka na stránce policie v Kalifornii, která pravidelně zveřejňuje podobizny chycených zločinců. Ženy se tehdy dokonce skládaly na kauci, aby idola z basy dostaly. Podle jeho agenta Jima Jordana z White Cross Management je na svobodě až nyní.

Související obsah

Poslední rok strávil ve vězení se středním stupněm zabezpečení. Doma ho čekala partnerka s dnes už tříletým dítětem. Jeremy v současnosti zvažuje své možnost: "Komunikujeme s mnoha agenturami, dokonce mám na stole i nabídku na natáčení filmu. V mém životě se toho teď děje skutečně hodně, řekl krasavec pro BuzzFeed.
 

mom, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz