Mladíci si v Otrokovicích zkrátili cestu přes koleje. Smetl je vlak!

K drsné nehodě došlo na vlakovém nádraží v Otrokovicích. Vlak tady srazil dva mladíky a způsobil jim vážná zranění. Chtěli si zkrátit cestu na další nástupiště.

Chtěli si zkrátit cestu, ale skončilo to tragédií. Místo toho, aby použili podchod, rozhodli se dva mladíci na druhé nástupiště dostat kratší, ale nebezpečnější cestou - přes koleje. Naneštěstí si ale nevšimli, že z druhé strany právě přijíždí vlak.

Na druhou stranu už přejít nestihli, vlaková souprava, která směřovala do Starého Města, je srazila v rychlosti asi 120 kilometrů za hodinu, ve stanici totiž nezastavovala. Ke srážce došlo ve chvíli, kdy se mladíci pokoušeli vyhoupnout na perón.

Související obsah

Vlak oba chlapce vymrštil několik metrů daleko, jeden dopadl na nástupiště, druhý dokonce až pod kola vlaku, který stál na další koleji. Odtamtud ho museli vyprostit záchranáři. S vážnými zraněními skončili oba muži v nemocnici. Kdy přesně k nehodě došlo, policie neupřesnila.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Selfie fanatička zemřela, když se snažila udělat nejdokonalejší selfie všech dob! Co se jí stalo?

VZRUŠUJÍCÍ: Mladík našel mobil ve vlaku. Majitelce zanechal zajímavý vzkaz na Facebooku!

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vlak

Důležité Události

Krátká zpráva

Černošice rozhodly o Babišově střetu zájmů

Městský úřad Černošice v úterý informoval, že odeslal zmocněnci premiéra Andreje Babiše (ANO) rozhodnutí o jeho údajném střetu zájmů. "Vlastní obsah rozhodnutí Městský úřad Černošice není oprávněn zveřejnit," informoval úřad.

Píše se na Deník.cz