Vlak

Vlak smetl auto na přejezdu v Krnově, zraněné museli vystříhat

Vlak smetl auto na přejezdu v Krnově, zraněné museli vystříhat
Zdroj: HZS Moravskoslezského kraje

Při dopravní nehodě na železničním přejezdu v Krnově se těžce zranili dva lidé. Auto vjelo na koleje a smetl ho vlak. Oba zraněné museli z vraku vystříhat hasiči.

Auto se vlakem srazilo na nechráněném přejezdu v Krnově v ulici Bližčická. Vlak auto vláčel po kolejích ještě 200 metrů.

"Ve značně poškozeném vozidle se po příjezdu hasičů nacházely dvě těžce zraněné osoby, jedna dokonce v bezvědomí. Hasiči bezprostředně po příjezdu započali vyprošťovací práce a postupně z havarovaného vozidla vyprostili obě zraněné osoby," uvedl mluvčí hasičů v Moravskoslezském kraji Marek Gašparín. 

Na místo události byly ihned vyslány dvě jednotky hasičů, profesionální hasiči HZS Moravskoslezského kraje z Krnova a jednotka dobrovolných hasičů rovněž z Krnova.

Související obsah

V osobním vlaku v jelo 40 cestujících, kteří naštěstí vyvázli z dopravní nehody bez zranění. Jelikož hasiči v havarovaném automobilu nalezli i dvě dětské sedačky, provedli následně detailní průzkum místa nehody. Naštěstí žádné další zraněné osoby nalezeny nebyly. Příčina dopravní nehody je v šetření.

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz