Chloe Thomson

Dívka se po nehodě bála podívat do zrcadla. Takhle dnes vypadá

Dívka se po nehodě bála podívat do zrcadla. Takhle dnes vypadá
Zdroj: Facebook / TN.cz

Dívka ze Skotska si prošla doslova peklem. Před osmi lety při autonehodě utrpěla strašlivá zranění. Téměř nepřežila. Podařilo se ji zachránit, ale zůstala zohavená v obličeji. Chloe (19) se léta se svým vzhledem trápila. Přitom je z ní krásná mladá žena. Posuďte sami.

Když bylo Chloe 11 let, seděla v automobilu, který ve vysoké rychlosti narazil do stromu. Dívka utrpěla mnoho zranění a téměř přišla o život. Lékařům se ale podařil zázrak a podařilo se jim holčičku zachránit. Kvůli polámaným kostem v obličeji jí ale museli chirurgové odoperovat celou tvář!

Měla zlomené obě nohy, do kterých jí lékaři vložili kovové tyče. Rok po nehodě prožila Chloe na invalidním vozíku v obrovských bolestech. Kvůli poškozenému obličeji nemohla mluvit. Celé roky se bála podívat do zrcadla, protože už nevypadala jako kdysi.

Aby toho nebylo dost, za svůj vzhled schytala od vrstevníků a spolužáků řadu posměšků, teror a šikanování. Nepomohla ani změna školy. Nyní, po osmi letech, už jsou následky nehody zažehnány. A ačkoliv si Chloe nemyslela, že to tak někdy ještě bude, je z ní krásná mladá žena.

Související obsah

O svém utrpení nyní promluvila na sociálních sítích. "Byla jsem na tom psychicky hodně zle, ale naštěstí se vše zlomilo k lepšímu. Už nechci, aby mi vzpomínky a následky nehody znepříjemňovaly život. Nikdy jsem si nemyslela, že se svým vzhledem budu jednou spokojená. Ale jsem. A po všech útrapám nedovolím, aby mi někdo ubližoval," napsala na facebooku u fotografií, na kterých je před nehodou a po ní.

TN.cz / ych
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz