Na vodě

Klus s Langmajerem vydělávají darováním spermatu

Do prekérní situace se dostali představitelé hlavních rolí seriálu TV Nova Na vodě, jehož sedmý díl uvidíte už dnes večer. Scénáristé jim nachystali oříšek, jak vyřešit kritickou finanční situaci - vydělat peníze mají dárcovstvím spermatu. Jak si s tím poradili?

Sedmý díl oblíbeného seriálu dnes bude řešit převážně plození dětí. Honza (Tomáš Klus) a Hugo (Lukáš Langmajer) totiž bojují s financemi. Od té doby co Honza přišel o loď a tím i o podstatnou část výdělku, se jim po této stránce zrovna moc nedaří.

Proto se rozhodli, že darují sperma. Dárcovství je totiž placené a alespoň na nějakou dobu by jim tyto peníze pomohli v přežití. Nutné ale je předtím absolvovat odběry, aby se zjistilo, jestli je dárce vhodným kandidátem. Kdo z nich to nakonec bude?

Související obsah

Otázku mateřství navíc řeší i Laděna (Iva Pazderková) se Standou (Lukáš Pavlásek). Oba se už dlouhou dobu pokoušejí o dítě, ale stále se jim to nedaří. Nyní má Laděna vnitřní pocit, že je těhotná. Ujistit se ale chce těhotenským testem. Zajímavostí je, že herečka Iva Pazderková během natáčení této scény skutečně použila těhotenský test. Celý štáb trnul hrůzou, jak test dopadne.

„Pan režisér se mě zeptal, jestli je to dobrý nápad, abych si během natáčení opravdu dělala těhotenský test. Co kdyby vyšel třeba pozitivní? Je celkem jasné, že by se potom nic nenatočilo. Ale byl negativní.Takhle já pomáhám rekvizitářům,“ říká Iva Pazderková.

Zdroj: TV Nova

Projekt režiséra Milana Cieslara je zasazený do krásného prostředí zátoky plné lodí i hausbótů, a pyšní se skvělým hereckým obsazením. V hlavních rolích diváci uvidí Lukáše Langmajera, Tomáše Kluse, Veroniku Kubařovou, Lenku Vlasákovou, Lukáše Pavláska, Oldřicha Kaisera, Ester Geislerovou, Ivu Pazderkovou a mnoho dalších.

Premiérový díl seriálu Na vodě startuje dnes od 20:20 na Nově.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

KRÁSNÉ FOTO: Tomáš Klus pečuje o svou dcerku. Podívejte se, jak rozkošný tatínek to je!

Iva Pazderková si během natáčení dělala těhotenský test! Je v tom?

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz