Mohammed Abad

Muž s umělým penisem konečně přišel o panictví! Ve 44 letech

Muž s umělým penisem konečně přišel o panictví! Ve 44 letech
Zdroj: Profimedia

Na tuhle chvíli čekal 44letý Brit dlouhých 26 let! Od osmnácti si přál Mohammed Abad zažít sex, přestože v dětství přišel o penis. Před čtyřmi lety mu lékaři vyrobili umělou náhradu, s níž se konečně poprvé pomiloval. O panictví přišel s prostitutkou.

Dnes 44letý Mohammed Abad z Edinburghu přišel o svůj penis v šesti letech. Kamarád ho při koulovačce strčil pod auto, které ho srazilo a ještě 500 metrů vláčelo. Levé varle a penis nedokázali lékaři zachránit a Abad prožil většinu života bez nich.

V roce 2012 ale Abadovi lékaři nabídli, že mu vytvoří unikátní bionický penis. Během tří let podstoupil sto operací, během nichž mu chirurgové odebrali kůži a tuk z předloktí, aby umělý penis "obalili". Uvnitř se skrývá speciální pumpa, díky níž má Abad erekci.

Novou chloubu mu lékaři přišili během 11hodinové operace. Díky tomu může Abad nejen normálně močit, ale také mít sex! O panictví přišel nedávno s 35letou sexuální pracovnicí Charlotte Rose, která se dobrovolně přihlásila.

"Bylo to skvělé. Na tenhle den jsem čekal od svých osmnácti let. Teď jsem se ale toho břímě zbavil a jsem hrozně šťastný," uvedl 44letý Brit pro britský portál Mirror. "Teprve se učím, mám na sobě nálepku 'začátečník'. Nechtěl jsem začít zostra a udělat ze sebe idiota," vysvětlil Abad svůj krok.

Dvojice se setkala v londýnském hotelu. Strávili spolu několik dní, aby se lépe poznali, a až pak přešli k sexu. "Když ho Charlotte poprvé viděla, ztichla a vypadala vystrašeně. Potom ale řekla: 'Je úžasný!', což bylo hezké slyšet od ženy. A když bylo po všem, jen jsme leželi a usmívali se," vypráví Brit.

Účet mu prý prostitutka nevystavila, přestože běžně bere 160 liber (5500 korun) na hodinu. "Byla to čest, protože na své poprvé nikdy nezapomenete. Nechtěla jsem na něj nijak tlačit, hodně jsme se smáli. Nakonec ale vydržel hodinu a tři čtvrtě, což mě ohromilo," popsala velký okamžik Charlotte.

Související obsah

Teď Abad doufá, že bude moci mít děti. "Lékaři testují moje sperma a úrovně testosteronu. Možné je ale všechno. Díky Charlotte mám ale větší sebevědomí a možné je všechno," doufá Abad, který už byl jednou ženatý. Před svou ženou ale problém zatajil až do svatby a ta ho po roce opustila.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PANIC OTCEM. Mladík vypustil sperma v bazénu plném dívek. Neuvěříte, kolik má teď dětí!

Z PANICE JE TÁTA! Stydlín Oz z Prciček se dočká prvního potomka! A to není všechno

epa, TN.cz

K tématu Mohammed Abad

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz