Tajemství

Kate prozradila tajemství z paláce. Takhle George přezdívá královně!

Kate prozradila tajemství z paláce. Takhle George přezdívá královně!
Zdroj: Profimedia

Britská královna Alžběta je pro lidi na celém světě symbolem královského majestátu. Vévodkyně Kate se ale rozhodla, že představí panovnici veřejnosti v jiném světle. Prozradila, jak jí přezdívají její pravnoučata.

Dvouletý princ George a jeho mladší sestřička Charlotte si s nějakou etiketou hlavu nelámou. Zatímco většina lidí se před královnou bojí projevit jakékoli city, děti s tím problém nemají. Ani je nenapadne říkat prababičce 'Vaše výsosti', pro ně je to prostě 'gan-gan'. Pravděpodobně se jedná o zkomoleninu anglického slova grandmother, což znamená babička, píše web tvnoviny.sk.

Kate toto tajemství prozradila v dokumentu Our Queen at 90, který u příležitost královniných narozenin odvysílá na Velikonoční neděli britská televize ITV. Vévodkyně také dodala, že královna vždy nechá v dětském pokoji malý dárek nebo nějakou pozornost, když jsou v paláci na návštěvě. "To podle mě dokazuje její lásku k rodině," řekla Kate.

Související obsah

"Královna byla neskutečně nadšená, že se narodilo děvčátko. Jen co jsme se vrátili (z porodnice) do Kensingtonského paláce, byla jednou z našich prvních návštěv," popsala mladá vévodkyně narození dcery Charllote. V dokumentu budou o královně mluvit i další členové rodiny.

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz