OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

FIDORKA MÁ MAGNETICKÝ OBAL. JAKO PRVNÍ NA SVĚTĚ!

FIDORKA MÁ MAGNETICKÝ OBAL. JAKO PRVNÍ NA SVĚTĚ!
Zdroj: oficiální zdroj

Populární oplatka Fidorka přichází s obalovou novinkou, která vás doslova přitáhne!

Klasické barevné obaly Fidorek, které se až dosud vyráběly z aluminia, jsou díky unikátnímu výrobnímu postupu nyní magnetické. Podle zdrojů z firmy trval utajovaný vývoj obalu zhruba rok. Požadovaných vlastností bylo dosaženo použitím feritového prachu a technologie vstřikovacího lisování. „Spolupracovali jsme se špičkovými českými firmami. Princip výroby si nyní necháváme patentovat. Bližší informace zatím proto poskytovat nebudeme,“ uvedl zástupce výrobce.

Zdroj: oficiální zdroj

Magnetický obal by měl zákazníkům přinést praktickou přidanou hodnotu a zároveň je inspirovat k rošťárnám. Fidorku teď můžete partnerovi nechat na lednici se vzkazem, přichytíte ji jednoduše k autu nebo na ni posbíráte rozsypané špendlíky.

Během dubna firma rozdala zkušební vzorky mezi vybrané konzumenty z řad facebookových fanoušků nebo youtuberů a nechala je vymýšlet, co všechno se dá s magnetickou Fidorkou podnikat. „Množství pozitivních reakcí nás překvapilo,“ říká zástupce výrobce. Podle něj si lidé Fidorku nechávali doma na digestořích nebo na klikách od dveří, nosili je na sponách od pásku nebo s nimi předváděli kouzla.
Zdroj: oficiální zdroj

Pravdou ale je, že ne všechny ohlasy jsou nadšené. Jeden z lidí, kteří novinku testovali, si veřejně postěžoval, že mu magnetická Fidorka vymazala externí hardisk. Zástupce výrobce to nechtěl komentovat a sdělil jen, že firma zmíněného uživatele odškodnila. „Sílu magnetu jsme pečlivě testovali, a v obchodech se zaručeně objeví pouze ty obaly, které vám nezmagnetizují hodinky, telefon ani jinou elektroniku.“
Zdroj: oficiální zdroj

V rámci propagační akce se během dneška ve velkých českých městech objeví magnetické Fidorky přichycené na různých kovových plochách. Reklamní akcí byl nejspíš také incident, kdy v časných ranních hodinách neznámé osoby přichytily obří maketu magnetické Fidorky na kovovou konstrukci Petřínské rozhledny. Zaměstnanci rozhledny spolu s pracovníky bezpečnostní agentury maketu okamžitě odstranili.

Prohlášení výrobce a seznam obchodních řetězců, kde jsou magnetické Fidorky již k dostání, najdete na stránce: magnetickafidorka.cz

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž, identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab, si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k odstrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz