Soud

Strážnice pronásledovala manžela své milenky. Vyvázla s podmínkou

Okresní soud v České Lípě svým rozsudkem uzavřel skandál na místní městské policii. Dnes už bývalá strážnice Radka Panošková byla obžalovaná ze stalkingu a zneužití pravomocí veřejného činitele. Podle obžaloby totiž několik měsíců pronásledovala manžela jiné strážnice, se kterou měla milenecký poměr.

Lesbický vztah mezi strážnicemi začal na policejním plese v roce 2013. Panoškové ale nestačilo, že vztah rodiny s malým dítětem rozvrátila. Nakonec se ke své partnerce nastěhovala a jejího manžela vyhodila z jeho bytu. Pak mu Panošková poslala na 50 útočných a ponižujících sms zpráv. A to takových, že se muž zhroutil a skončil nakonec v péči psychiatrů.

"Jak se ti usíná když víš, že si to tvoje bejvalka užívá s mladou svalnatou sportovkyní?" stálo třeba v jedné z textových zpráv.
"Bylo to poměrně značné množství SMS zpráv velice nevhodného charakteru," uvedl soudce Okresního soudu v České Lípě Milan Vencl.

"Nejvíc se mě dotklo, když mi napsala, že moje máma byla obecní kur*a," uvedl Jindřich Dřízhal, oběť stalkingu.

Související obsah

Panošková je však kromě stalkingu obžalovaná ještě ze zneužití pravomoci veřejného činitele. Zřejmě, aby se ukázala mezi převážně mužskými kolegy na pracovišti, začala vypisovat pokuty i lidem, kteří v České Lípě nikdy nebyli.

Jejich seznam si přivezla z Prahy, kde předtím sloužila také na městské policii. Za to jí hrozí až 5ti leté vězení. Ženu se silným egem dnes musel soudce v jednací síni už 3x napomínat. Předvolané svědky totiž místo kladení otázek rovnou obviňovala. Vyhlášení rozsudku se očekává

Soud ji dnes potrestal dvacetiměsíční podmínkou se zkušební dobou dva a půl roku. Poškozenému muži musí navíc zaplatit stotisícové odškodné. Rozsudek je zatím nepravomocný.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

To je styl! Takhle originálně překazila manželka nevěrníkovi rande s milenkou!

TRAPAS ROKU: Přítelkyně Kristen Stewart randila s Robertem Pattinsonem! Došlo i na sex?

vbo, Ivan Berka, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz