Tramvaj

Drama v tramvaji: K nohám řidiče se skácel zakrvácený muž (29)!

V tramvaji v centru Ostravy došlo k divoké rvačce, která skončila závažným poraněním hlavy jednoho z mužů. Řidič tramvaje byl naštěstí pohotový a zraněnému muži okamžitě poskytl první pomoc. Navíc zadržel i útočníka.

Dva rozhádaní muži si spolu začali vyřizovat účty přímo v ostravské tramvaji číslo dva. Nechali se přitom tak ovládnout vztekem, že jeden z mužů nakonec vytáhl i teleskopický obušek, kterým svého protivníka "zneškodnil".

Napadený krvácející muž upadl na schody u řidiče, kde zůstal bezvládně ležet. Řidič zastavil, v kabině zmáčkl nouzové tlačítko pro přivolání police a mladíkovi poskytl první pomoc.

Související obsah

Napadený 29letý muž měl středně těžká zranění, kvůli kterým musel být okamžitě převezen do nemocnice. Útočník ale nohy na ramena vzít nestihl, protože řidič nechal dveře tramvaje uzavřené a on tak neměl jinou možnost, než zůstat uvnitř až do příjezdu policie. Jeho partnerka mezitím stihla vyhodit oknem ven batoh s obuškem.

Policie skutek prověřuje pro podezření z trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví na zdraví ve stádiu pokusu. K podobnému případu došlo v lednu, když se lidé zastali bitého psa. Odměnou jim přitom byly rány pěstmi a kopance.

Radnice kvůli útokům chystá do vozů instalovat kamery a také by v květnu mohlo tramvajemi jezdit více uniformovaných policistů.

Lucie Cochlarová/ lud,

K tématu Tramvaj

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz