OBCHODNÍ SDĚLENÍ – Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah

TESCOMA slaví! Design centrum má 15 let a 30 světových cen za design

Slavíme, vystavujeme! A proč? Krásné patnácté narozeniny má naše DESIGN CENTRUM, které dělá TESCOMU tím, čím je - předním světovým výrobcem kuchyňských potřeb.

Co „tescomácký“ kreativní tým za tu dobu dokázal? O tom se můžete přesvědčit sami!

K významnému jubileu jsme připravili velkorysou a industriálně pojatou výstavu v pražské Galerii Mánes, která mapuje největší úspěchy zlínské firmy na poli designu a kvality za poslední dekádu a půl. Vernisáži v pondělí předcházela tisková konference, které se zúčastnila více než stovka hostů. Mimo jiné i michelinský šéfkuchař Roman Paulus.

Zdroj: Tescoma

Samotná výstava začala v úterý 5. dubna a potrvá až do neděle 17. dubna (vždy od 11 do 18 hodin). K vidění jsou mezinárodně oceněné výrobky TESCOMY včetně jejich prototypů a časová osa, která návštěvníkům usnadní orientaci. „Vernisáž jsme pojali skutečně velkolepě, protože se jedná o významný mezník v historii naší společnosti,“ říká vedoucí marketingu TESCOMY Jan Podhorný. „Rozhodnutí vytvořit v roce 2001 vlastní DESIGN CENTRUM se ukázalo pro vývoj firmy jako klíčové. Výrobky TESCOMY jsou unikátní nejen kvalitou a funkčností, ale i progresivním a nadčasovým designem. O tom se ostatně návštěvníci mohou přesvědčit,“ dodává Podhorný.

Zdroj: Tescoma

Tisková konference v Galerii Mánes, zájem byl enormní!

Za posledních pět let získala společnost se sídlem ve Zlíně třicet prestižních světových cen za design a Národní cenu kvality České republiky. Nejplodnější je pro ni dosud rok 2016, v jeho úvodu se může pochlubit dokonce šestnácti oceněními!


V minulosti na designových soutěžích uspěly například antibakteriální krájecí deska VITAMINO, konvice TEO nebo dřevěná rozkládají podložka ONLINE. Letos bodovaly hlavně tři výrobky: elektrický mlýnek VITAMINO, zdravé láhve PURITY a zdravé dózy do ledničky PURITY. Všechny zmíněné výrobky získaly nejprestižnější designovou cenu vůbec - Reddot Award, kterou uděluje muzeum designu v německém Essenu.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz