Traktorista

Uprchlíci zabrali farmáři jeho pole! Sedl do traktoru a vyřešil to

Řecký farmář, který hospodaří v Idomeni našel na svém poli malý uprchlický tábor. Farmář měl právě v plánu zorat pole a zasít, takže ho přítomnost uprchlíků příliš nepotěšila. Situaci vyřešil velmi razantně.

Farmář Lazaros Oulis přijel na své pole a chtěl zasít. Ale to se mu nepodařilo, protože pole bylo plné stanů, které si tam postavili migranti. A to se samozřejmě Lazarosovi vůbec nelíbilo.

O tom, že by se s nimi v klidu pokoušel domluvit, bohužel nejsou žádné informace. Nicméně vzhledem k řešení, ke kterému se farmář nakonec uchýlil, se mu s uprchlíky na vyklizení pole domluvit nepodařilo.

Související obsah

Lazaros totiž nakonec nasedl do svého traktoru a své pole prostě přejel. I se stany migrantů, kterých se tímto způsobem zbavil. Na místo musela přijet i policie. Podle dostupných informací se incident obešel bez násilných střetů i zraněných.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Emotivní snímek, který obletěl svět: Co dělá hasič s mobilem tomu batoleti?

Selfie zlomek sekundy před nehodou. Kdyby viděla, co je za ní, omdlí na místě strachy

hru, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Traktorista

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz