škrcení

Opilá matka se pokusila uškrtit syna (7), skončil v nemocnici

Naprosto otřesný případ vyšetřují kriminalisté v Ústí nad Orlicí. Žena z jedné malé obce nedaleko Vysokého Mýta se pokusila uškrtit svého sedmiletého syna. Skončil v nemocnici, ale neměl by být v ohrožení života.

Když dispečer záchranářů dostal informaci, že má poslat lékaře k sedmiletému chlapci, ještě netušil, co se v domě stalo. Chlapec měl potíže s dýcháním a na krku výrazné otlaky. Ty prozrazovaly velmi brutální útok.


A zatímco lékaři chlapce neprodleně převáželi do nemocnice, policie zjistila, že tím, kdo malého Jirku škrtil, byla jeho matka.


Podle informací televize Nova byla matka v době útoku opilá. A ne poprvé. A i tentokrát zřejmě stačila banální záminka, aby si agresivitu vybila právě na jednom ze svých sedmi dětí. V minulosti si podlitin na Jiříkově těle všimli například i ve školce.


Související obsah


Evidentně to nebyl první podobný případ v této neúplné rodině. Odbor péče o děti se o matku zajímal už několikrát. Tentokrát se do věci vložila i policie.


Jak moc velký vliv bude mít exces na další fungování rodiny? To se zatím říct nedá. Je ale pravděpodobné, že děti s matkou nebudou moci nadále zůstat. Naštěstí alespoň pro malého Jirku.
 

pez, Filip Pultar, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz