Tvoje tvář má známý hlas

Tvoje tvář: Holišová trénuje na krále popu! Dojde i na moonwalk?

Herečku Hanu Holišovou čeká v show Tvoje tvář má známý hlas další výzva. Zatím svými vystoupeními hodně překvapila, teď ale nacvičuje nejtěžší choreografii. Povede se jí proměna v krále popu Michaela Jacksona?

Hana Holišová už několikrát ukázala, že se v ní skrývá velký talent. Nejdříve zabodovala jako Edith Piaf, potom to rozjela coby Beyoncé i Katy Perry. Teď ji však čeká pověstná zkouška ohněm - v sobotu se totiž promění v Michaela Jacksona.

Král popu je náročnými pohyby pověstný, Hanka proto dostala na zkouškách pořádně zabrat. "Tohle musíme dát znova, to vypadá hrozně. Jsou to pařáty, není to jazz," vytýkal Yemi herečce i doprovodným tanečníkům. Nepůsobili totiž dost jako "zombie".

I sama Hanka se přiznala, že je pro ni choreografie k písni Thriller opravdu namáhavá. "Myslela jsem si, že Beyoncé bude to nejtěžší, co mě potkalo, ale pak přišel Michael," prozradila hrdinka seriálu Ulice se smíchem. Dojde totiž i na legendární moonwalk, tedy měsíční chůzi.

Související obsah

Na sobotní vystoupení se ale Hanka znovu těžší, i když jí nejsou Jacksonovy pohyby nijak blízké. "Je to pro mě úplná novinka. On je tak specifický ve všem, v pohybu i ve zpěvu, že je to opravdu náročné to za týden všechno vstřebat," doplnila Holišová.

V novém dílu zábavné show na vás ale čekají i další proměny! Sledujte soutěž Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:20 na Nově!
 

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz