Cestování

Kempování v luxusu? Podívejte se do 11metrového korábu silnic

Tento víkend se již posedmé otevřou brány tradičního veletrhu karavanů a obytných vozů. Pražské výstaviště v Letňanech bude i letos hostit veletrh FOR CARAVAN.

Zatímco v loňském roce se výstava FOR CARAVAN dělila o pozornost návštěvníků spolu s veletrhem FOR BIKES konaném ve stejném termínu, letos jí jsou věnovány tři samostatné dny. Největší tuzemská přehlídka tohoto druhu se uskuteční ve třech halách, které budou doslova nabité obytnými automobily, karavany, ale i doplňky pro autokempink a kempování. K vidění bude pestrá nabídka téměř všech značek nabízených na českém trhu i výběr z bazarových kousků.

Na své si tento víkend v Letňanech přijdou opravdu všichni - milovníci karavanů, aktivní cestovatelé i ti, kteří se zajímají o nejnovější vymoženosti v oblasti kempování. "Je to jediné místo, kde lidé uvidí na pět stovek obytných vozů a karavanů pod jednou střechou," říká manažerka propagačního oddělení FOR CARAVAN Markéta Kovalová.

Zajímavost letošního ročníku bude expozice závodního týmu BARTH Racing, na které návštěvníci uvidí vozy, které byly součástí závodu Rallye Dakar 2016. Součástí expozice bude nejen závodní technika, ale i asistenční vozidlo VW Transporter.

Během tří dnů čeká návštěvníky veletrhu opravdu nabitý program. Navíc z akce nemusíte odejít s prázdnou! Na veletrhu FOR CARAVAN je možnost vybrat nový vůz, domluvit si zapůjčení karavanu nebo nakoupit vybavení pro kempování. Nezbývá, než dorazit od 15. do 17. dubna 2016 do PVA EXPO PRAHA v Letňanech, otevřeno je od 10 do 18 hodin.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz