Znásilnění

Mladá žena šla na první rande s dokonalým mužem. Brutálně ji znásilnil

Mladá žena šla na první rande s dokonalým mužem. Brutálně ji znásilnil
Zdroj: facebook.com

Mladá Australanka si vyrazila na rande s mužem, kterého poznala přes seznamku. Schůzka probíhala skvěle, dokud si Kat neuvědomila, že to přehnala s pitím a chtěla jít spát. To se ale muži nelíbilo, 31letou ženu napadl a znásilnil.

Kat Berryová zveřejnila na Facebooku děsivé fotografie zranění a ještě hrůznější příběh o tom, jak k podlitinám přišla. Brutálně ji napadl a znásilnil muž, s nímž prožila dokonalou schůzku. 31letá Australanka se teď svými fotkami snaží hlavně varovat jiné ženy.

Kat si s mužem začala psát loni na podzim, poznali se přes seznamku Plenty of Fish. Rozuměli si, proto se rozhodli potkat a domluvili rande na 17. října. Sešli se v hospodě v australském městě Bendigo a sedli si i tváří v tvář.

Po zavíračce proto Kat ještě muže pozvala k sobě domů, kde si spolu pět hodin povídali, pili víno a sledovali videoklipy. "Dobře jsme si rozuměli a řekli si, že spolu vycházíme líp jako kamarádi, nic sexuálního v tom nebylo," uvedla žena pro Daily Mail.

"Ve dvě ráno mi došlo, že jsem toho vypila už dost. Řekla jsem mu, že půjdu spát, a v tu chvíli se všechno zvrtlo," popsala Kat. Muž, kterého považovala za přítele, ji brutálně napadl a znásilnil. "Zezadu mě chytl za prso, hrozně to bolelo. Ostatní mám rozmazané," doplnila Australanka.

 

Co se stalo, si zcela neuvědomila ani další den. "Měla jsem trochu kocovinu. Byla jsem otupená a nedocházelo mi to, tak jsem ani nešla do nemocnice," vypráví Kat. "Nechtěla jsem jít ani na policii, protože jsem si říkala, že je to moje hloupá chyba, přivedla jsem si ho přece domů," dodala.

Na policejní stanici nakonec došla znásilnění nahlásit večer. Tam zjistila, že se jí útočník představil pod falešným jménem, dal jí neexistující telefonní číslo a vymazal svůj profil na seznamce. "Neměla jsem žádný důkaz. Ani DNA, protože použil kondom," sdělila Kat.

 

Související obsah

Fotografie svých zranění zveřejnila až po půl roce, když se dozvěděla, že policie muže sice našla, ale nebude potrestán. Útočníka vypátrali strážníci v Queenslandu a obvinili ho z dalších dvou znásilnění. Soud ho ale do vězení pro nedostatek důkazů neposlal.

"Fotky ukazují jenom část mých modřin. Zbytek, co mi udělal, už vidět není. Nikdo neví, že mám jizvy pod ňadry a na vagíně, stejně jako vnitřní zranění," doplnila Australanka. "Už nikomu nevěřím, nechodím na rande, jsem hodně nejistá," uzavřela.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

John Travolta byl obviněn z opakovaného znásilnění. O ženy se však nejedná...

Znásilněná dívka vzala spravedlnost do svých rukou. Nepochopíte, co děsivého provedla!

ZKUŠENOSTI ČTENÁŘEK: Jak může dopadnout rande naslepo?
Čím si "koleduješ" o znásilnění
Účinná prevence přepadení a znásilnění: JAK SE NESTÁT OBĚTÍ?
Třetina žen zažívá domácí násilí. Bití většinou vidí děti! Kde hledat pomoc?

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz