Dítě

Holčičku nechala v rozpáleném autě a svlékala se ve stripbaru!

Holčičku nechala v rozpáleném autě a svlékala se ve stripbaru!
Zdroj: facebook.com

Nezodpovědnou matku zajímal jen konkurz na striptérku, svou 14měsíční holčičku klidně nechala v rozpáleném autě! Dítě naštěstí po půl hodině zachránila policie. Žena se teď hájí tím, že dcerku měla hlídat kamarádka.

Američanka Kelsey McMurtryová nechala svou 14měsíční dcerku v autě, zatímco se svlékala ve striptýzovém baru v Nashville. Venku bylo 22 stupňů, uvnitř auta se ale oteplilo na hrozivých 37 a holčička měla na sobě navíc tlustý kabát.

Dcera 24leté Kelsey strávila v rozpáleném autě 30 minut, než ji vysvobodili policisté. Byla úplně propocená a záchranáři ji raději převezli do nemocnice na vyšetření. Děti jsou totiž na přehřátí citlivější, jejich tělesná teplota se zvyšuje až pětkrát rychleji.

"Dítě by vůbec nemělo být samo v autě, neexistuje ani žádná minimální doba. Kdyby teplota vyšplhala na 40 stupňů, dívčiny orgány by začaly selhávat. Při 42 stupních už by byla mrtvá," uvedla pro americkou televizi NBC dětská lékařka Purnima Unniová.

 

Matka, kterou našli na konkurzu ve stripbaru, nejdříve strážníkům lhala o své identitě. I na Facebooku vystupuje pod jménem Teal, ne Kelsey. Poté tvrdila, že děvčátko měla hlídat její 19letá kamarádka Summer, která ale sledovala Kelseyino svlékací představení.

Související obsah

Většina přátel se Kelsey zastává. "Něco mi tady nesedí. Ona to dítě miluje, neumím si představit, že by udělala něco podobného," napsala na její facebookový profil známá. "Doufám, že ta její kamarádka je už bývalá," připojil jiný uživatel.

Obě ženy byly zatčeny a obviněny ze zanedbání péče o dítě. Holčičku si z nemocnice převzali sociální pracovníci, kteří ji dočasně umístili do dětského domova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Matka veřejně zostudila svého syna na Facebooku: Jsem z něj znechucena!

POŘÁDNÝ SKANDÁL: Coco Austin se vyfotila s miminkem. Má dítě jen jako doplněk! zlobí se matky

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz