Tvoje tvář má známý hlas

Tvoje tvář už dnes večer: Jaké přesně písně soutěžící zazpívají?

Tvoje tvář už dnes večer: Jaké přesně písně soutěžící zazpívají?
Zdroj: TV Nova

Už dnes večer se v show Tvoje tvář má známý hlas představí dalších osm neuvěřitelných proměn. Do jakých interpretů se tentokrát soutěžící převtělí? A jaké jejich písně a choreografie předvedou?

V zábavné show Tvoje tvář má známý hlas se české celebrity snaží co nejvěrněji ztvárnit známé zpěváky. Ti ale nazpívali množství populárních písní, někdy proto není hned jasné, kterou z nich soutěžící předvedou.

Komička a herečka Iva Pazderková se zatím proměňovala jen v ženu, tentokrát se z ní ale stane Kurt Cobain. Z písní, které s kapelou Nirvana nazpíval, předvede tu nejznámější - Smells Like Teen Spirit. S choreografií to podle originálu nebude mít tak těžké.

Zpěvák David Kraus si naopak na pódiu hodně zatančí. Jako Ricky Martin předvede pecku Livin' La Vida Loca, u které se pořádně zapotí. A potit se budou i dámy u obrazovek, David totiž bude muset pořádně rozhýbat svou pánev.

Herec Petr Vondráček bude jako James Brown u mikrofonu spíše stát, pohyby k optimistické písni I Feel Good za něj obstarají tanečnice. Už podruhé se ale Vondráček promění v černocha a znovu to bude stát za to!

Související obsah

Zpěvák Adam Mišík bude mít v sobotu těžkou roli. Vystoupí totiž jako americký zpěvák Prince, který zemřel ve čtvrtek ve věku 57 let. Jak se mu píseň Kiss a vůbec proměna v legendárního hudebníka a sexsymbol 80. let povede?

Maculate | Prince - Kiss (B-Side edit) from Maculate on Vimeo.

I na herečce Ivaně Chýlkové se maskéři znovu vyřádí! Převtělí se totiž do Conchity Wurst, v současnosti asi nejznámější drag queen. Se songem Rise Like a Phoenix vyhrála kontroverzní zpěvačka soutěž Eurovize, zvítězí i Chýlková? A jak jí to bude slušet s vousy?

Herec a moderátor Petr Rychlý minule zazářil jako český písničkář Jan Nedvěd, teď ho ale čeká naprosto odlišná role. Vystoupí s písní YMCA americké taneční a disco skupiny Village People. Promění se v hlavního zpěváka - černocha a gaye.

Související obsah

I v dnešním díle se diváci dočkají českého interpreta. Herečka Hana Holišová se promění ve jmenovkyni Hanu Zagorovou a k písni Mimořádná linka samozřejmě obleče i stylové japonské šaty, které má Zagorová ve videoklipu.

Herečka Anna Fialová si před týdnem vytáhla "černého Petra" a musela pro svou Masku vytrpět nejvíce úprav. Tentokrát to budou mít maskéři jednodušší, promění se totiž v Cyndi Lauper. Na pódiu pak předvede její Girls Just Wanna Have Fun.

Premiérový díl show Tvoje tvář má známý hlas sledujte už dnes ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FASCINUJÍCÍ PROMĚNA ODHALENA: Jak bude vypadat Iva Pazderková jako Kurt Cobain? Tohle vás dostane!

TO JE VÝZVA: Hanka Holišová se promění v Hanku Zagorovou! Co od ní můžeme čekat?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Z vraždy mladé irské učitelky byl obviněn Slovák (31)

Z vraždy třiadvacetileté učitelky Ashling Murphyové byl ve středu irskými úřady obviněn slovenský státní příslušník Jozef Puška (31). Podle BBC žil zadržený v Tullamore ve středním Irsku a po sdělení obvinění byl umístěn do vazby. Jeho právník požádal o bezplatnou právní pomoc a tlumočnické služby. Policisté v souvislosti s vraždou zdrželi ještě jednoho podezřelého muže, ten byl propuštěn bez obvinění.

Krátká zpráva

Vůdce gangu pašeráků lidí dostal 15 let vězení

Belgický soud odsoudil šéfa vietnamského gangu pašeráků lidí k 15 letům odnětí svobody a pokutě 920 000 eur. Vo Van Hong (45) byl hlavou skupiny, která byla zodpovědná za úmrtí 39 Vietnamců, kteří byli v říjnu 2019 nalezeni udušení v návěsu kamionu na jihovýchodě Anglie. V loňském roce britský soud odsoudil v této kauze další čtyři podezřelé k trestům odnětí svobody v rozmezí od 13 do 27 let.

Píše se na Deník.cz