řidič

Zfetovaný řidič vláčel na autě policistu stovky metrů! VIDEO

Scéna jako z akčního filmu! Zdrogovaý řidič chtěl ujet strážníkovi, který ho u Hlučína kontroloval. Policista se ale auta zachytil a na kapotě se udržel stovky metrů, než ho 21letý řidič odhodil do příkopu.

U Hlučína na Opavsku zastavila v úterý hládka řidiče, který překročil rychlost. Když mu chtěl strážník zkontrolovat doklady, řekl, že je nemá, a nadiktoval falešnou totožnost. Choval se navíc podivně, strážník mu proto dal test na drogy, který byl pozitivní.

Když to zfetovaný řidič zaregistroval, chtěl policii ujet. Strážníka stojícího před vozem nabral na kapotu, pohotový policista se pak auta zachytil a zůstal viset u okénka řidiče. Mladík se ho snažil všemožně setřást - prudce brzdil a zase se rozjížděl, manévroval zleva doprava a nakonec i bokem, kde se policista držel, najel na stěnu hospody.

Strážník se ale auta udržel ještě několik metrů, až ho konečně řidič odhodil do příkopu. S mnohačetnými zraněními skončil policista v nemocnici, jeho stav by ale neměl být vážný.

Související obsah

Mladík mezitím sundal poznávací značky z auta, aby ho policisté nevystopovali. I přesto ho policie dopadla do druhého dne. V databázi pak strážníci zjistili, že 21letý muž řídil pod vlivem drog už dvakrát.

O neuvěřitelném případu informoval v sobotu ředitel moravskoslezské policie Tomáš Kužel. Mladíkovi hrozí za řízení pod vlivem omamných látek a za útok na veřejného činitele 3 až 12 let vězení.

epa, TN.cz

K tématu řidič

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz