APLIKACE TN.CZ
Požár

Tragický požár chatky: V Tachově v úterý večer uhořeli tři lidé!

K požáru s tragickými následky vyjížděli v úterý večer tachovští hasiči. Při hašení hořící chatky v zahrádkářské kolonii nedaleko tachovského nádraží objevili tři mrtvá těla. Společně s policisty budou vyšetřovat příčiny požáru zřejmě až do ranních hodin.

Požár nahlásila na linku tísňového volání kolemjdoucí, která si kolem tři čtvrtě na osm všimla kouře valícího se z jedné z chatek v zahrádkářské kolonii na východním okraji města. Na místo vyrazilo několik jednotek hasičů. Bohužel, při hašení požáru hasiči naašli tři bezvládná těla.

"Na místě požáru byla nalezena tři lidská těla. Případem se okamžitě začali zabývat jak hasiči, tak samozřejmě i tachovští policisté, kteří v tomto okamžiku zjišťují co požáru předcházelo a také zjišťují totožnost zemřelých," uvedla pro TV Nova mluvčí plzeňských policistů Hana Štefflová.

Po dohašení požáru zahájili policisté vyšetřování příčin tragédie. Před vstupem do částečně shořelé chatky ovšem museli čekat, než požářiště vychladne. Proto se ohledání zřejmě protáhne až do ranních hodin. Během středečního dopoledne by také policisté měli nasadit psi vycvičené na hledání akcelerantů. Ti by měli odhalit, jestli požár někdo nezaložil úmyslně.

Související obsah

Policie zatím nemá žádné informace o totožnosti zemřelých. Podle prvotních informací přímo z místa měla uhořet jedna žena a dva muži. Těla přijel po 22. hodině ohledat také koroner, který určí přesnou příčinu úmrtí.
 

vbo, TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz