Čína

Lidé si mysleli, že jejich soused je těhotný. Břicho skrývalo nádor

Lidé si mysleli, že jejich soused je těhotný. Břicho skrývalo nádor
Zdroj: Profimedia

Kdyby byl žena, lidé by dávno nepochybovali, že jejich soused čeká dítě. Číňan Zhang Cheng ale v těle ukrýval něco strašného. Obří nádor mu odoperovali při šestihodinové operaci.

Zhang Cheng (33) se v roce 2004 dostavil k lékaři s bolestí břicha, kdy nebyla stanovena žádná diagnóza. O dva roky později se Zhank Chengovi objevila v břiše bulka, která údajně nebyla zhoubná a nebylo tak potřeba chirurgického zákroku. Téměř deset let trvalo, než se nádor rozrostl do rozměru nafukovacího míče, o váze patnácti kilogramů. Tato velikost nádoru uvnitř břicha tak mohla mít fatální následky z důvodu tlačení na vnitřní orgány.

 

Zdroj: Profimedia

 

Jak uvedla Zhang Chengova sestra, navzdory návštěvám několika nemocnic byl Zhang Cheng opětovně posílán zpět domů kvůli náročnosti daného zákroku. Chudá rodina nakonec získala peníze na náročnou operaci, provedenou doktorem Dai Ruiwem ve Všeobecné vojenské nemocnici v hlavním městě Sečuánské provincie Chengdu.

 
 

 

Související obsah


Obří nádor byl úspěšně odstraněn během riskantní šesti hodinové operace za asistence odborníků ze tří klinických pracovišť. Z důvodu dlouholetého tlačení nádoru na vnitřní orgány, je nutné nyní Zhang Chenga udržovat pod stálou kontrolou na oddělení jednotky intenzivní péče.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Rakovina hrozí téměř každému, která je nejhorší a jak ji poznat?
Nebezpečný orální sex! Hrozí při něm rakovina?

mar, TN.cz

K tématu Čína

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz