Princ William

Výročí královské svatby! Kate a princ William jsou spolu už pět let

Přesně před pěti lety si princ William a Kate Middletonová řekli své ano. Sledovalo je přitom téměř 2 000 svatebních hostů a desetitisíce Britů přímo před Buckinghamským palácem. Kate a William, tkeří se znají už jedenáct let, prý ale na výročí svatby plánují jen malou soukromou oslavu.

Pohádkový svatební ceremoniál sledoval před pěti lety v ulicích Londýna milionový dav. A prý až dvě miliardy lidí se na něj dívaly po celém světě. Všichni čekali hlavně na tradiční polibek na balkóně. A na tom, že na královský pár upírá zraky celý svět, se nic nezměnilo ani o pěti letech.

William a Kate toho stihli za tu dobu hodně. Navštívili řadu zemí, oslavili královniny 90. narozeniny a hlavně přivedli na svět dva potomky, prince George, který se už začal věnovat svým královským povinnostem, a princeznu Charlotte.

Související obsah

Pár se poznal v roce 2005 na prestižní skotské univerzitě St. Andrews. Princ se do Kate údajně zamiloval na první pohled, když se v rámci charitativní módní přehlídky prošla po molu. Cena šatů, které při tom měla mít na sobě, se vyšplhala v přepočtu do stovek tisíc korun.
 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz