Traktor

Tragédie při přípravách vatry: Při převrácení traktoru zemřel mladík

Tragédie při přípravách vatry: Při převrácení traktoru zemřel mladík
Zdroj: TV Nova

Příprava vatry na letošní čarodějnice se stala osudnou jednadvacetiletému muži na jižní Moravě. Když s kamarádem jeli pro dřevo, převrátil se s nimi v lesním porostu traktor. Mladý spolujezdec zůstal pod traktorem zaklíněný a na místě zahynul.

K nehodě došlo v lese u obce Olší na Brněnsku. "Dnes v dopoledních hodinách jsme přijali oznámení o převrácení traktoru v lesním porostu v obci Olší. V traktoru byli dva muži. Jedenadvacetiletý spolujezdec po převrácení utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem," uvedla pro TN.cz mluvčí jihomoravských policistů Štěpánka Komárová.

Příčiny nehody policisté vyšetřují. "Provedená zkouška na alkohol u řidiče ukázala negativní výsledek," dodala mluvčí policistů Komárová.

Související obsah

Podle prvotních informací policie jeli muži do lesa pro dřevo na dnešní pálení čarodějnic. Filipojakubskou noc s obavami očekávají především hasiči.

Lékařům zase dělá vrásky na čele oblíbené přeskakování vater, které nejednomu odvážlivci už způsobilo těžké popáleniny. Na co si dát při pálení čarodějnic pozor, se podívejte ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Fotografie z místa havárie vám nedá spát. Zachránil mě anděl! Potvrdil muž

Selfie zlomek sekundy před nehodou. Kdyby viděla, co je za ní, omdlí na místě strachy

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz