Omalovánky

Omalovánky pouze pro dospělé: Vybarvěte si falické symboly!

Omalovánky pouze pro dospělé: Vybarvěte si falické symboly!
Zdroj: oficiální zdroj

Omalovánky zažívají velký boom, hlavně kvůli antistresové variantě. Vybarvovat ale můžete i něco jiného než jen pohádkové postavy nebo abstraktní ornamenty. Hodně kuriózní omalovánky teď vytvořila dvojice architektek z New Orleans.

Architektky Jen a Mira navrhly omalovánky opravdu jen pro dospělé. Při studiu na vysoké škole v New Orleans se prý naučily dvě věci. "Že asi 90 procent budov a spousta běžných věcí vypadá jako penis, což je prostě vtipné. A taky jak kreslit," uvedly architektky na své webové stránce.

V kuriózní knížce najdete falické symboly na všechny způsoby. Některé na sobě mají předkreslené ornamenty, které čekají na vybarvení, jiné naráží na známá malířská díla. "Jsme fanynky omalovánek pro dospělé, ale zklamal nás výběr. Vůbec totiž nejsou pro dospělé," vtipkuje dvojice.

Antistresové omalovánky jsou v poslední době stále populárnější, svou funkci totiž plní i podle lékařů. "Musíte se soustředit. Musíte brát v úvahu okraje, tvar i velikost ornamentů a vybrat barvu," vysvětlil neurolog Joel Pearson.

Studentky architektury namalovaly už asi polovinu z 30 plánovaných stránek knížky, na jejíž vydání vybírají na internetové stránce Indiegogo. Z požadovaných 7750 dolarů (180 tisíc korun) zatím získaly asi čtvrtinu, finance ale po zveřejnění médii rychle přibývají.

Související obsah

První omalovánky chtějí začít Jen a Mira rozesílat už v červnu - zatím lidem, kteří je na crowdsourcingovém webu podpoří. Poté ale chtějí založit i eshop a část příjmů darovat na sexuální výchovu na střední škole.

Podívejte se na propagační video:

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz