Masturbace

Vědci odhalili šokující pravdu o masturbaci. Tohle s námi dělá!

Vědci odhalili šokující pravdu o masturbaci. Tohle s námi dělá!
Zdroj: Thinkstockphotos

Že je květen měsícem lásky je všeobecně známo, věděli jste ale, že je to také měsíc masturbace? Slaví se už jedenadvacet let po celém světě a lidé se v tomto období neváhají účastnit třeba masturbačních maratónů na dobročinné účely. Sebeuspokojování je pro člověka navíc nesmírně prospěšné.

Není žádným tajemství, že masturbace lidem prospívá. Nejnovější studie publikovaná v lékařském časopise European Urology potvrdila to, o čem se dlouhou dobu mluvilo - pravidelná ejakulace výrazně snižuje riziko vzniku rakoviny prostaty. Výzkumu se zúčastnilo 30 tisíc lidí a probíhal 20 let.

U mužů, kteří ejakulují alespoň 21krát za měsíc, je riziko vzniku rakoviny o 19 % nižší než u těch, kteří ejakulují jen 7krát. Z toho tedy jasně plyne že ukájení se není nic špatného, právě naopak. A kdy je lepší čas začít se zdravým životním stylem než příznačně v měsíci masturbace?

Není samozřejmě žádnou podmínkou, aby se muž uspokojoval sám, tuto zdravotní chvilku si může dopřát i s partnerkou. Ženám zase masturbace pomáhá ulevit od menstruačních bolestí a hormony, které se při orgasmu vyplavují, zlepšují náladu. Kromě toho má blahodárný vliv na kardiovaskulární systém a působí proti nachlazení a alergiím. 

Související obsah

V květnu se tradičně konají i tzv. masturbační maratony. Jedná se o charitativní akce, při které účastníci soutěží v délce masturbace s cílem vybrat na charitu a zvýšit povědomí veřejnosti o této sexuální aktivitě a rozptýlit tabu, které kolem ní panují.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIRÁLNÍ VIDEO: Místo vyučování si užívala v parku! Školačku natočili, jak masturbuje na lavičce

VIDEO: Žena masturbovala přímo v kavárně, muž ji u toho natáčel! Co je tak vzrušilo?

mom, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz