Na sociální síti se objevilo video, které okamžitě rozpoutalo velké vášně. Je na něm zachycen 6měsícční kojenec v dětském bazénu. A nikdo mu nepomáhá.
Na začátku videa je vidět, jak miminko stojí v bazénu a maminka ho láká do vody pomocí pantofle. Ve chvíli, kde se dítě za obuví vydá, matka jí dává pryč a dítě končí ponořené obličejem pod hladinou. Nikdo mu nepomáhá.
Kojenec je ale naštěstí evidentně velmi šikovný, protože se mu daří rychle se otočit obličejem nad hladinu, takže se dokáže dostat k životně důležitému vzduchu. Přesto se z videa zdá, že lapá po dechu a po chvíli začíná i plakat. To všechno ale nechává jeho okolí zcela v klidu.
Po videem se na sociální síti okamžitě strhla velká hádka. Jedna strana tvrdí, že dítě trpí a matce malého miminka dávají pěkně za vyučenou. Druzí ale nesouhlasí a myslí si, že je všechno v pořádku. Dítě podle nich otočku zvládlo a je prý v pohodě. A jaký je váš názor? Napište nám na náš Facebook, nebo do diskuse pod článkem.
NEPŘEHLÉDNĚTE:
NADĚJE UMÍRÁ NAPOSLED: Miminko nemělo šance na přežití. Jeho matka ale boj nevzdala a zvítězila!
KAM DALA MOZEK! Modelka se vyfotila s malým miminkem. Tohle selfíčko pobouřilo svět!
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz