Pedofil

Pedofil obtěžoval třináctiletou dívku. Svěřil se, proč to udělal!

Okresní soud ve Žďáru nad Sázavou dnes odsoudil k osmnáctiměsíční podmínce a sexuologické ambulantní léčbě muže, který po internetu obtěžoval třináctiletou dívku. Vzhledem k věku dívky byla z hlavního líčení vyloučena veřejnost.

Pětapadesátiletý muž z Brněnska oslovil na internetové seznamce třináctiletou dívku ze Žďárska. Nejprve se vydával za stejně starého chlapce, následně dívce psal SMS zprávy, telefonoval a opakovaně jí nabízel schůzku.

Sliboval jí, že se před ní bude obnažovat a uspokojovat, totéž chtěl také po ní. Dokonce jí za to nabízel peníze. Obtěžovaná dívka je na tom po nátlaku psychicky stále velmi špatně.

Muž, který se ke svému jednání plně doznal, dostal dnes za ohrožení výchovy dítěte na osmnáct měsíců podmínku a zároveň mu byla nařízená ochranná sexuologická léčba. Dnešní rozsudek je pravomocný. Státní zástupkyně i odsouzený se na místě vzdali práva na odvolání.

Související obsah

Podle odborníků trpí sexuologickou poruchou a není vyloučeno, že by svoji trestnou činnost mohl opakovat. "Já jsem si hledal přítelkyni i jinde, měl jsem nějakou zamotanou hlavu. Já trpím jako kůň," řekl odsouzený.

mom/David Pik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Pedofil

Důležité Události

Píše se na Deník.cz