Transexuálka chtěla vypadat více jako žena, ale falešný lékař jí místo pomoci voperoval do obličeje cement a tmel! Po 10 letech se dočkala pomoci.
Zoufalá Rajee Narinesing podstoupila operaci, která odstranila cement a tmel z jejího obličeje. Ženino zdraví vážně poškodil falešný lékař, který ji měl pomoci k více ženskému vzhledu. Žena zákrok podstoupila v roce 2005. Po zákroku byla zohavena hrudkami a uzlíky na svém "kameném" obličeji.
Žena trpěla léta bolestmi, ale nemohla najít lékaře, který by riskantní operaci chtěl podstoupit. Po desetiletí hledání se obrátila na lékaře z televizní show, kteří ji v pořadu zvaném Botched on E.! úspěšně operovali.
Lékaři Dr. Dubrow and Dr. Nassif se rozhodli operaci vykonat, i když o rok dříve ženě také nepomohli. "Odmítl jsem Rajee pomoci, protože rizika byla velmi vysoká."
"Musel jsem připravit podrobný plán operace a zvážit znovu všechna rizika," dodal doktor Dubrow. Žena operací našla znovu chuť do života a získala šanci na nový začátek.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz