Dálnice D8

Na D8 se převrátil kamion, dálnici na Ústí zablokoval na půl dne

Dálnice D8 z Prahy do Drážďan byla v pátek uzavřena. Krátce před šestou hodinou se na 22. kilometru převrátilo nákladní vozidlo s přívěsem. Převrácený kamion a vysypaný náklad blokovaly vozovku. Řidič naštěstí vyvázl bez zranění.

Po ranní nehodě kamionu musela policie zavřít dálnici D8 ve směru z Prahy na Ústí nad Labem. Převrácený kamion, únik oleje a nafty a vysypaný náklad totiž dálnici zablokovaly. Řidiči mířící do Německa nebo do Ústeckého kraje musí počítat s objížďkou a kolonami.

"Po půl šesté ráno došlo na 22. km k havárii nákladního vozidla, v současné době je prováděn odklon na 18. km, řidiči se mohou na dálnici vrátit na 29. km," uvedl v osm hodin ráno pro TN.cz mluvčí středočeských policistů Jakub Vinčálek.

Související obsah

Délku uzavírky nebylo ŘSD ráno schopné odhadnou. Naštěstí k nehodě nedošlo ve směru na Prahu, který je po ránu více vytížený. Před sjezdem na 18. kilometru se ale kolem 7. hodiny začala tvořit kolona. Když byl ve 14 hodin provoz obnoven, měla už kolona přes 10 kilometrů. Příčinu převrácení kamionu vyšetřují policisté.


 
 

"Při této nehodě nebyl nikdo zraněn. Příčina zatím nebyla zjištěna, kolegové na místě nehodu vyšetřují," dodal mluvčí Vinčálek.

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz