Tvoje tvář má známý hlas

Kraus v Tváři zazářil a převrátil  pořadí. Jak si vedou ostatní?

David Kraus konečně zabodoval! Od poroty i ostatních soutěžících dostal nejvíce bodů v celé soutěži a v průběžném pořadí se rázem posunul na první místo. Z drsného čísla, při kterém zazářil jako Rammstein, měl přitom strach i on sám.

V posledním díle show Tvoje tvář má známý hlas všechny překvapil David Kraus. Do té doby příliš nezaujal diváky ani porotu, držel se ale na pátém místě. Teď se díky proměně ve frontmana německé skupiny Rammstein vyhoupl na první místo.

Za drsné číslo získal totiž rekordních 65 bodů. Do té doby vedl tento pomyslný žebříček Adam Mišík s 50 body, které dostal za ztvárnění Miley Cyrus. David ale dostal téměř plný počet bodů od poroty, svých 5 bodů mu navíc dali všichni ostatní soutěžící.

Píseň Du Hast má přitom jen několik slok, takže text si zpěvák zapamatoval velmi rychle. Podobně tomu bylo i s choreografií, při které řádil třeba s ohnivým lukem. David ale musel natrénovat strnulé pohyby a zpěv se svítící násadou na zuby. Dámskou část poroty zaujal také jeho vycpaný rozkrok.

Související obsah

U diváků ale bodoval i samotný pořad! Celkem show Tvoje tvář má známý hlas sledovalo 1 718 000 lidí, z toho asi milion tvořili diváci mladší 54 let. Poslední díl si tedy zapnul přibližně každý druhý u televizní obrazovky.

A jak se po sobotě proměnilo celkové pořadí soutěžících? Do té doby vedoucí Iva Pazderková je zatím na druhém místě, na Davida Krause ztrácí 14 bodů. Třetí místo drží jen o 10 bodů zpět Ivana Chýlková. Na kompletní výsledky se podívejte v tabulce:

Nestihli jste v sobotu show Tvoje tvář má známý hlas? Celý díl si můžete pustit zde! Na další epizodu zábavné show se můžete těšit v sobotu 28. května od 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JAKO V PEKLE: David Kraus vnesl na pódium neskutečnou energii a odzbrojil i své kolegy! To se ještě nestalo

Foto ze zákulisí: Hana Holišová předvedla sexy výkon a takhle se fotila s hvězdou SuperStar!

David Kraus: Jsem trošku drzej, ale slušnej
Jak nejlépe vybrat a nanést make-up?

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz