Karel Gott

Karla Gotta pustili z nemocnice: Tohle vzkázal divákům TV Nova!

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky Karla Gotta! Čtyřicetinásobný zlatý slavík byl již propuštěn z nemocnice. Minulý týden absolvoval operaci, při které mu lékaři odstranili z těla umělý vývod. Štáb TV Nova navštívil zpěváka před jeho domem na Bertramce. Mistr si převzal květinu a poslal vzkaz divákům TV Nova.

Manželka Ivana přivezla Karla Gotta ze Všeobecné fakultní nemocnice v sobotu. Štáb TV Nova navštívil slavného zpěváka v pondělí. "Děkuji vám, velmi si toho vážím," řekl Karel Gott na kytici, kterou dostal od televize Nova.

"Zdravím diváky, doufám, že se brzy uvidíme. Rekonvalescence bude ještě chvilku trvat. Chci vystoupit před publikum znovu, až budu fit a v dobré formě. Hlavně, jestli bude o mě ještě zájem," vzkázal Karel Gott divákům TV Nova.

Populární zpěvák absolvoval náročnou operaci v pondělí 9. května. Podle informací deníku Blesk teď trápí Gotta bolesti břicha, to je ale po tomto typu zákroku běžné. Mistr také bere antibiotika, aby se předešlo zánětu. Právě zánět mohl za odložení operace, která byla původně plánována na pátek 6. května.

Karel Gott začal v říjnu 2015 bojovat s rakovinou mízních uzlin. Lékaři mu ji diagnostikovali náhodně, když jej hospitalizovali v IKEMu s akutní břišní příhodou. Zpěvák podstoupil několik cyklů chemoterapie a 18. března svým fanouškům oznámil, že se mu rakovinu podařilo porazit.

Související obsah

Před operací, při níž mu lékaři odstranili umělý vývod, si nenechal ujít společenskou událost roku, oslavu pětaosmdesátých narozenin herečky Jiřiny Bohdalové. Na oslavě nechyběly ani další osobnosti české kultury a politiky, třeba prezident Miloš Zeman, herec Jiří Bartoška, zpěvačka Lucie Bílá, frontman skupiny Olympic Petr Janda nebo pražská primátorka Adriana Krnáčová.

Karel Gott přinesl populární herečce bylinky a vlastnoručně namalovaný obraz, na kterém se vyobrazil s herečkou ve svatebním. Na oslavě pro Jiřinu Bohdalovou i zazpíval!

Takhle to Karel Gott rozjel na oslavě narozenin Jiřiny Bohdalové:

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Lékaři v šoku: Karel Gott se hrne na pódium! Zveřejnil, kde bude zpívat

KAREL GOTT SEPSAL ZÁVĚŤ: Jeho „spravedlivé“ rozdělení majetku všechny šokovalo

vbo, TN.cz

K tématu Karel Gott

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz