Vila, kde se zastřelil Karel Svoboda, je na prodej. Za balík!

Vila, kde se zastřelil Karel Svoboda, je na prodej. Za balík!
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Devět let po sebevraždě hitmakera Karla Svobody (68) je k mání jeho vila v Jevanech! Syn Petr Svoboda (35) ji nabízí k prodeji za neskutečných 75 milionů korun! Informuje o tom dnešní vydání Blesku.

Informaci o prodeji vily potvrdil Svobodův nejstarší syn Petr. Do vily, kde se jeho otec zastřelil, se nastěhoval krátce po události. Vdova Vendula Svobodová (44) mu polovinu domu přenechala a se synem Jakubem (10) se odstěhovala do Říčan.

Související obsah

"Majitel si je vědom, že je cena vysoká, a je ochotný o ceně jednat. Pokud máte alespoň padesát milionů...“ řekla Blesku realitní makléřka z kanceláře, která se specializuje na ty nejluxusnější nemovitosti v Praze a okolí.

Zdroj: Svoboda-Williams

Jenže podle odhadce je to i tak za vilu se zahradou o ploše 3253 metrů čtverečních astronomická částka. "Vzhledem k tomu, že neznám detaily, je těžké to odhadnout... Ale nemovitost jako taková je do dvaceti milionů,“ sdělil Blesku nejmenovaný pražský odhadce.

Související obsah

Dům je podle realitní makléřky okamžitě volný k nastěhování! "Majitelé v domě stále bydlí, ale chtějí se odstěhovat do zahraničí, takže o prodej stojí,“ prozradila listu. V domě by po Karlu Svobodovi zůstalo i některé vybavení včetně obrazů.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vila

Důležité Události

Píše se na Deník.cz