Vila, kde se zastřelil Karel Svoboda, je na prodej. Za balík!

Vila, kde se zastřelil Karel Svoboda, je na prodej. Za balík!
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Devět let po sebevraždě hitmakera Karla Svobody (68) je k mání jeho vila v Jevanech! Syn Petr Svoboda (35) ji nabízí k prodeji za neskutečných 75 milionů korun! Informuje o tom dnešní vydání Blesku.

Informaci o prodeji vily potvrdil Svobodův nejstarší syn Petr. Do vily, kde se jeho otec zastřelil, se nastěhoval krátce po události. Vdova Vendula Svobodová (44) mu polovinu domu přenechala a se synem Jakubem (10) se odstěhovala do Říčan.

Související obsah

"Majitel si je vědom, že je cena vysoká, a je ochotný o ceně jednat. Pokud máte alespoň padesát milionů...“ řekla Blesku realitní makléřka z kanceláře, která se specializuje na ty nejluxusnější nemovitosti v Praze a okolí.

Zdroj: Svoboda-Williams

Jenže podle odhadce je to i tak za vilu se zahradou o ploše 3253 metrů čtverečních astronomická částka. "Vzhledem k tomu, že neznám detaily, je těžké to odhadnout... Ale nemovitost jako taková je do dvaceti milionů,“ sdělil Blesku nejmenovaný pražský odhadce.

Související obsah

Dům je podle realitní makléřky okamžitě volný k nastěhování! "Majitelé v domě stále bydlí, ale chtějí se odstěhovat do zahraničí, takže o prodej stojí,“ prozradila listu. V domě by po Karlu Svobodovi zůstalo i některé vybavení včetně obrazů.

tn.cz / gar
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Vila

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie zatkla bývalého lídra katalánských separatistů Carlese Puigdemonta

Italská policie zatkla na Sardinii bývalého šéfa katalánské vlády Carlese Puigdemonta. Puidgemont ve čtvrtek cestoval z Bruselu do Alghera kvůli návštěvě kulturní události a na setkání s regionálním lídrem a ombudsmanem Sardinie. Když dorazil na letiště ve městě Alghero, zastavila ho pohraniční policie, píše agentura AP. Zítra soud rozhodne, jestli ho vydá Španělsku, nebo propustí. Ve Španělsku čelí obvinění za pobuřování a za zorganizování nezákonného referenda o nezávislosti Katalánska v roce 2017.

Krátká zpráva

Chlapec v Nizozemsku vyhrál soud, může se očkovat proti covidu

Dvanáctiletý chlapec se v Nizozemsku obrátil na soud, protože mu otec zakázal očkování proti covidu-19. Kluk o vakcínu moc stál, aby se mohl vídat s nemocnou babičkou a neohrozil ji. V zemi je možné očkování od 12 let se souhlasem obou rodičů. Soudce se přiklonil na stranu chlapce, jehož rodiče jsou rozvedení.

Píše se na Deník.cz