Vražda

Umlátila dcerku kvůli marihuaně. Ve vězení jí to vrátili! GALERIE

Umlátila dcerku kvůli marihuaně. Ve vězení jí to vrátili! GALERIE
Zdroj: Profimedia

I mezi trestanci vládne řád a hierarchie. O tom se na vlastní kůži přesvědčila i matka - vražedkyně, Kathryn Smith. Ostatní ženy z vězení Foston Hall mezi sebou vraha dítěte nechtějí. Dokonce i pro ně je takový čin odporný.

Ani ne dvouletá Ayeeshia zemřela rukou vlastní matky. Třiadvacetiletá Kathryn Smith si odpykává trest za brutální napadení vlastního dítěte. Ostatní vězenkyně jí to spočítaly!
 

Kathryn umlátila svou dceru při jednom ze svých záchvatů. Byla dlouhodobě závislá na drogách. Sociálka holčičku rodičům již odebrala, po čase ji ale vrátila a nechala na pospas závislé matce a netečnému otci.Otec jednadvacetiměsíčního děvčátka, Matthew Rigby, byl odsouzen na tři a půl roku. Vraždě totiž nezabránil a svému dítěti nepomohl.

Ayeeshia utrpěla rozsáhlá poranění. Podle soudce byl útok velmi brutální. Přestože dítě zemřelo ve vlastním pokojíčku, vypadalo jako po autonehodě.

Související obsah

Na mladou vražedkyni si ostatní vězenkyně počkaly na místě, které nesnímá kamera. Útok trval jen asi čtyři minuty, byl však velmi agresivní. Kathryn byla pobodána, a to dokonce i v obličeji.

Podle dostupných informací se nad napadenou neslitovali ani dozorci i přesto, že křičela bolestí. Jeden z nich prý prohlásil: "S čím kdo zachází, s tím také schází." Se ženou, která si odpykává spodní hranici trestu - tedy 24 let, nikdo příliš nesympatizuje.

Související obsah

Útok se odehrál ve stejné věznici, ve které se v roce 2012 oběsila jiná žena, která zavraždila svého čtyřletého syna.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

13. komnata Vondráčkové: Smrt milovaného dítěte!

KRUTÝ OSUD: Měli krásnou rodinu. Teď jejich děti umírají a oni jim nemůžou pomoct

ip
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz