Karel Gott

Karel Gott poslal další vzkaz. Prozradil, jak tráví čas doma

Karel Gott poslal další vzkaz. Prozradil, jak tráví čas doma
Zdroj: facebook.com

Populární zpěvák Karel Gott, který se zotavuje z náročných chemoterapií a také z operace břicha, kterou mu minulý týden provedli lékaři ve Všeobecné fakultní nemocnici, poslal fanouškům další vzkaz. Tentokrát je nechal nahlédnout do své pracovny a prozradil, jak tráví čas!

"Moji milí příznivci, chci vás opět pozdravit, tentokrát už z domova," vzkázal Karel Gott svým fanouškům. "Daří se mi dobře a zotavování po nedávné operaci probíhá úspěšně a bez komplikací," prozradil čtyřicetinásobný zlatý slavík svým fanouškům skvělou zprávu!

"Hřeje mě i pocit, že na mne stále myslíte a pročítám si průběžně stovky dopisů a přání, za které vám srdečně děkuji. Ale jak je o mně známo, nedokážu jen tak sedět a o práci alespoň nepřemýšlet," vzkázal Karel Gott na Facebooku svým fanouškům. A mistr také prozradil, jak teď tráví svůj čas.

Související obsah

"Takže poslouchám nejúspěšnější písně své letité kariéry a říkám si, jak s nimi naložím, protože na mnohé by byla škoda zapomenout. V mém repertoáru je totiž o mně mnoho nadčasově vypovídajících písní, u kterých by byla škoda, aby zůstaly ve stínu těch úspěšnějších," uvedl Gott.

Zdroj: facebook.com

Na začátku května oblíbený zpěvák prozradil, že se Sagvanem Tofim pracoval na muzikálu složeném z Gottových největších hitů. Ten se bude jmenovat Čas růží a premiéru by měl mít příští rok v Hudebním divadle Karlín.

Karel Gott poslal také pozdrav divákům TV Nova:


 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz