Traktor

Traktorista nezvládl zatáčku a vyklopil hnůj do obývacího pokoje

Traktor s valníkem plným hnoje vjel přímo do rodinného domu v Česticích u Volyně. Traktorista nezvládl zatáčku a hnojem zasypal obývací pokoj. Naštěstí nikoho nezranil.

Po nárazu zůstala zničená fasáda rodinného domu, narušená statika, přetrhané dráty elektrického vedení a všude byl obrovský zápach.

Traktorista vezl valník plný hnoje, nezvládl řízení a narazil do rodinného domu. Odnesly to obývací pokoj a pracovna. "Traktor jel rovně a ten vlek se převrátil," popisoval nehodu majitel domu.

Náklad skončil v místech, kde rodina tráví volný čas. Bylo štěstí, že před domem nikdo nestál. Na místo okamžitě dorazili místní hasiči.

"Kolegové tam postavili auto a vlastně myli náves, myli barák, od těch... nechci říct čeho, prostě od hnoje," popisoval zásah velitel hasičů Miroslav Pešek.

"Přítomnost alkoholu u řidiče byla na místě vyloučena dechovou zkouškou. Účastníci nehody vyčíslili předběžnou škodu na půl milionu korun," dodala mluvčí jihočeských policistů Lenka Krausová.

Podobný případ se stal před dvěma lety i v Drahonicích na Strakonicku, když řidič kamionu nezvládl zatáčku a návěs skončil v rodinném domě. Tehdy se nehoda naštěstí také obešla bez zranění. Škoda ale přesáhla milion korun.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEUVĚŘITELNÉ: Téměř stoletá důchodkyně zjistila, že je těhotná!

Kuriozní zásahy policie: Hledali pavouka, naháněli krávu a dovolali se i na porodní sál
 

vbo, Jiří Bydžovský, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz