Zahraničí

Dva kněží sháněli sex s dětmi přes internet. Sklapla past!

Dva kněží sháněli sex s dětmi přes internet. Sklapla past!
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com

Policie v americkém Tennessee vytvořila falešnou internetovou stránku s inzeráty na sex s nezletilými dívkami jako past na pedofily. Podle portálu Daily Mail bylo zatčeno 32 mužů a žen, včetně dvou pastorů.

Stránku za dobu jejího fungování shlédlo 3000 lidí a více než 2 desítky lidí zaslalo dotaz na sex s nezletilou. Policie tyto lidi našla, zatkla a obvinila z různých zločinů.

Mezi zatčenými byli i dva pastoři, Jason Kennedy (46) a Zubin Parakh (32). Parakh byl obviněn z obchodování s lidmi. Kennedy byl obviněn z vyhledávání prostituce a obchodování s lidmi za poplatek.

Kennedy, ženatý otec tří dětí a dětský pastor, reagoval na inzerát nabízející sex s dvěma nezletilými dívkami, se kterými si pomocí SMS domluvil schůzku. Když přišel do motelového pokoje a svlékl si kalhoty, policie ho zatkla. Podle policie "chtěl mít sex s oběma mladistvými a všemi ženami přítomnými v místnosti".

Obvyklý trest za tento zločin je 8 až 30 let vězení a pokuta 25 tisíc dolarů. Úřady však chtějí Kennedyho zločin překvalifikovat jako těžký zločin, protože se zločin odehrál do 1000 stop (asi 305 metrů) od kostela. Za to mu hrozí 15 až 60 let vězení a pokuta 50 tisíc dolarů.

Církve obou pastorů informovaly, že oba byli vyloučeni z jejich řad. Podle nich byli oba dva prověřeni před přijetím a byli zcela v pořádku, bez jakýchkoliv deliktů.

Související obsah

Tato akce, která trvala tři dny, byla již pátá svého druhu v Tennessee, kterou místní policie uspořádala v rámci boje proti obchodování s lidmi.

pj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Soud osvobodil exministra Bártu i zpravodajce Petržílka

Soud v úterý osvobodil exministra Víta Bártu a bývalého zpravodajce BIS Jana Petržílka. Oba byli obžalováni, že měli vynést odposlechy rozhovorů bývalého pražského primátora Pavla Béma a lobbisty Romana Janouška. Toto obvinění se však neprokázalo.

Krátká zpráva

Řecko zavádí povinné očkování proti covidu-19 pro lidi starší 60 let

Řecká vláda rozhodla o povinném očkování proti covidu-19. Týká se lidí starších 60 let, kteří ho budou muset podstoupit do poloviny ledna. Pokud se někdo z této věkové skupiny obyvatel naočkovat nenechá, hrozí mu pokuta ve výši 100 eur. "Je to cena, kterou musíme zaplatit kvůli zdraví," okomentoval povinné očkování řecký premiér Kyriakos Mitsotakis. Ze zhruba jedenácti milionů Řeků je naočkováno 63 procent. Z rizikové skupiny nad 60 let není naočkováno asi 520 000 lidí, píše agentura Reuters.

Píše se na Deník.cz