Neznámý muž

Policie našla u Veselí zmateného muže. Poznala ho přítelkyně

Policie našla u Veselí zmateného muže. Poznala ho přítelkyně
Policie v lese | Zdroj: Mediafax

Jihočeští kriminalisté už vědí, kdo je muž, kterého našli v pískovně u Veselí nad Lužnicí. Na základě zveřejněných fotografií ho poznali svědci a policisté už vyrozuměli jeho příbuzné.

Policistům se po odvysílání fotografií muže na jejich bezplatnou linku začali ozývat lidé, kteří ho na snímcích poznali. Jde o Jakuba z Prahy, který provozuje hotel ve středních čechách.

Ještě včera večer žádali táborští policisté prostřednictvím médií o pomoc. Hledali rodinu a přátele muže, kterého našli v noci na středu u veselských pískoven. Muž byl promrzlý a dezorientovaný, navíc nedokázal policistům sdělit své jméno ani okolnosti, za jakých se na místo dostal.

"Krátce po druhé hodině nad ránem dnešního dne byl nalezen policejní hlídkou v prostoru pískoven. Policistům nebyl schopen sdělit svou totožnost, rovněž tak nic dalšího ke své osobě, ani jak, kdy a za jakých okolností se na místo dostal," uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Související obsah

Ani následným šetřením se nepodařilo policistům totožnost muže prokazatelně potvrdit. Nakonec skončil v péči lékařů táborské nemocnice. Policisté po vyhodnocení všech telefonátů nakonec kontaktovali jeho příbuzné.Ještě včera večer si pro muže přijela přítelkyně.

epa, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz